ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy KTO WYGRAŁ TOP MODEL 2: OLGA KACZYŃSKA pokonała W FINALE Annę Bałon i Michalinę Manios - ZDJĘCIA

KTO WYGRAŁ TOP MODEL 2: OLGA KACZYŃSKA pokonała W FINALE Annę Bałon i Michalinę Manios - ZDJĘCIA

08.12.2011, godz. 09:37
Finał Top Model 2. Anna Bałon, Olga Kaczyńska, Anja Rubik, Marcin Tyszka, Dawid Woliński
Finał Top Model 2. Anna Bałon, Olga Kaczyńska, Anja Rubik, Marcin Tyszka, Dawid Woliński foto: AKPA

Top model 2 wygrała Olga Kaczyńska. Zwyciężczyni 2. polskiej edycji "Top Model" Olga Kaczyńska podpisała profesjonalny kontrakt z agencją modelek "Next" oraz 22 grudnia znajdzie się na okładce czasopisma Glamour.

KTO WYGRAŁ TOP MODEL: FINAŁ TOP MODEL 2 - WYGRAŁA OLGA KACZYŃSKA! Zapis relacji NA ŻYWO w internecie>>>

Trwająca blisko 90 minut finałowa gala programu była pełna emocji. W jej trakcie mogliśmy zobaczyć pokazy projektantów takich jak Joanna Klimas, Agnieszka Maciejas, Małgorzata Boczyńska, Paprocki & Brzozowski, czy Dawid Woliński.

Wszystko to w klimacie "Alicji w Krainie Czarów", która była motywem przewodnim ostatniego odcinka.

W jury oprócz Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszki, Karoliny Korwin-Piotrkowskiej i Anji Rubik znalazł się równie szef międzynarodowej agencji modelek "Next" Joel Wilkenfeld.

Warto również wspomnieć o prowadzącym galę duecie Joanna Krupa - Oliwer Janiak. Para poradziła sobie nieźle (choć nie ustrzegła się wpadek) i przez całym program była dzielnia wspierana przez Michała Piróga (któremu również przytrafiły się pomyłki).

Zwyciężczyni 2. polskiej edycji "Top Model" Olga Kaczyńska podpisała profesjonalny kontrakt z agencją modelek "Next" oraz znajdzie się na okładce najbliższego numeru czasopisma Glamour. Ponadto związała się również z marką Max Factor. W finale dziewczyna okazała sie lepsza od Ani Bałon oraz Michaliny Manos.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: