ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kuba Wojewódzki chwali się swoim malutkim... samochodzikiem! Zobacz czym jeździ Król TVN!

Kuba Wojewódzki chwali się swoim malutkim... samochodzikiem! Zobacz czym jeździ Król TVN!

08.08.2016, godz. 10:37
KUBA WOJEWÓDZKI
KUBA WOJEWÓDZKI foto: Super Express

Program Kuby Wojewódzkiego już niedługo wróci na antenę TVN. Wszyscy fani Króla stacji nie tęsknili za swoim idolem, ponieważ regularnie zdaje relacje ze swojego życia w Internecie. Tym razem pochwalił się nowym samochodem!

Kuba Wojewódzki słynie z tego, że ma wielki dystans do siebie. Nic dziwnego! Ta cecha jest charakterystyczna dla ludzi z poczuciem humoru. Wojewódzki niejednokrotnie zamieszczał na Instagramie zdjęcia swoich samochodów, do których czuje wielką słabość. Sportowe bryki showmana na prawdę robią wrażenie.

Tym razem zamiast czegoś długiego i czerwonego, postanowił zaprezentować mniejszy samochód. Na Isntagramie gwiazdora pojawiła się nowa fotka. - Z biegiem czasu pożyczasz co raz mniejsze - napisał pod zdjęciem. A na nim widzimy, jak Kuba siedzi w... jednym z modeli BMW przystosowanym dla dzieci! Wojewódzki siadł bowiem na samochodzik - zabawkę! Czyżby co raz poważniej myślał o potomku?

#z#biegiem#czasu#pozyczasz#coraz#mniejsze#kuznica#przetwornia#edek

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 7 Sie, 2016 o 10:58 PDT

Zobacz: Wojewódzki chwali się chudziutkimi nóżkami!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: