ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kuba Wojewódzki KPI z programu Rolnik szuka żony! Obraził polskość?

Kuba Wojewódzki KPI z programu Rolnik szuka żony! Obraził polskość?

16.08.2016, godz. 14:02

Kuba Wojewódzki słynie ze swojego inteligentnego poczucia humoru. Niestety ostatni żart, mimo że błyskotliwy, niestety nie został doceniony przez większość internautów. Kuba zaatakował bowiem ukochany program wszystkich Polaków - hit TVP Rolnik Szuka Żony.

Rolnik szuka żony 3 już niebawem pojawi sie ponownie na antenie TVP 1. Doskonale wie o tym Kuba Wojewódzki, który postanowił wykpić ukochaną audycję milionów Polaków. Fani niestety nie docenili jego błyskotliwego poczucia humoru i stanęli w obronie reality show, w którym rolnicy szukają partnerki za pośrednictwem programu telewizyjnego.

Na Facebooku dziennikarza pojawiło się zdjęcie przedstawiające butelkę wina. Zamiast tradycyjnej etykiety, widzimy logo programu Rolnik szuka żony. Pod spodem podał metryczkę zacnego trunku:

Winnica : IV RP
Szczep : Piastowski
Odmiana : Mszalno Narodowe
Kolor : Biało Czerwony
Przejrzystość : Mętne
Dojrzałość : Słaba
Smak : Gorzki
Gęstość : 37 mln

Na koniec dopisał jeszcze starą łacińską maksymę "in vino veritas", czyli "prawda jest w winie". Tym sposobem chciał wyśmiać najpopularniejszy program konkurencyjnej stacji i jednocześnie obecną sytuację polityczną kraju. Niestety nie wszystkim się to spodobało.

A Wam jak podoba się żarcik Kuby? A może jest mu przykro, że jego program ma mniejszą oglądalność, niż Rolnik szuka żony?

Zobacz: "Kuba Wojewódzki nie żyje! Miał 51 lat, zginął w swoim Ferrari!" Kolejny ohydny wirus na Facebooku! Jest komentarz Króla TVN!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: