ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuba Wojewódzki NAPRAWDĘ ożenił się z Renatą Kaczoruk? Tym razem to nie plotki!

Kuba Wojewódzki NAPRAWDĘ ożenił się z Renatą Kaczoruk? Tym razem to nie plotki!

15.09.2016, godz. 08:11
Renata Kaczoruk dostała własny program telewizyjny
foto: © AKPA

Jakiś czas temu świat obeszły wieści o rzekomym ślubie Kuby Wojewódzkiego z Renatą Kaczoruk. Para od jakiegoś czasu była narzeczeństwem. Tym razem okazuje się, że zakochani naprawdę wzięli ślub! Tym razem to nie plotki! Na pewno?

Kuba Wojewódzki lubi prowokować. Jednocześnie bardzo chroni swojej prywatności. Jeśli coś przecieknie do mediów, to zazwyczaj za jego zgodą. Znany jest z tego, że sam rozsiewa sprzeczne plotki na swój temat, żeby zamieszać ludziom w głowie. Niedawno pojawiła się informacja, że wziął ślub ze swoją narzeczoną Renatą Kaczoruk. Para spotyka się ze sobą od około 4 lat.

#jaki#slub#taka#wenecja#pan#mlody#szyk#styl#beauty#drmartens#heavyduty#czyste#piekno

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kuba Wojewodzki (@kuba_wojewodzki_official) 7 Wrz, 2016 o 2:53 PDT

Niedawno na Instagramie gwiazdy TVN pojawiło się zdjęcie z wymownym podpisem. Wojewódzki pozuje na nim w garniturze. Portale podchwyciły temat i zaczęły spekulować, czy to prawda, czy showman żartuje sobie z fanów. Jednak jak donosi portal Gala.pl, Wojewódzki tym razem nie żartował!

- To prawda, Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pobrali się. Za chwilę Kuba pokaże obrączkę w swoim show - zdradził informator, który pragnie pozostać anonimowy. Jeśli to nie jest fałszywa informacja, to ślub Wojewódzkiego i Kaczoruk, był trzecią uroczystością wśród gwiazd TVN. Najpierw za mąż wyszła Agnieszka Szulim, potem Małgorzata Rozenek, a teraz Wojewódzki!

Zobacz: Seksowna dziewczyna Wojewódzkiego jak Kim Kardashian! [ZDJĘCIE]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: