ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuba Wojewódzki o Renacie Kaczoruk: Jest koszmarem!

Kuba Wojewódzki o Renacie Kaczoruk: Jest koszmarem!

01.10.2016, godz. 11:11
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki
foto: © AKPA

Udział Renaty Kaczoruk w programie Azja Express wzbudził dużo emocji. Zwłaszcza negatywnych. Ukochana Wojewódzkiego nie pokazała się od najlepszej strony, jak zapewniała w wywiadach. Jednak Wojewódzki twierdzi, że jest dokładnie taka, jak przedstawiono ją w show.

Udział Renaty Kaczoruk w show Azja Express nie przysporzył jej fanów. Modelka i ukochana Kuby Wojewódzkiego zapewniała w wywiadach, że nie jest taka na co dzień, a odcinki show są montowane na jej niekorzyść. Kuba Wojewódzki postanowił stanąć w obronie ukochanej. Jednak robi to w dość zaskakujący sposób twierdząc, że Renata jest dokładnie taka.

- Coraz więcej emocji generuje kolonialno-turystyczne reality show zatytułowane "Azja Express" w TVN. Jedynym jasnym bohaterem programu był Przemek Saleta i dzięki temu odpadł w drugim odcinku. Koszmarem jest Renata Kaczoruk. Tak jak ją uczyłem - napisał w felietonie w "Polityce".

Cóż, Perfekcyjna Pani Domu i Radek Majdan zdecydowanie nie polubili "Reni". Pozostali uczestnicy Azja Express chyba też.

Zobacz też: Nie ma następczyni Przybylskiej

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: