ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kuba Wojewódzki OBRAŻA Rozenek i chwali Durczoka!

Kuba Wojewódzki OBRAŻA Rozenek i chwali Durczoka!

02.11.2016, godz. 12:58
Małgorzta Rozenek, Kuba Wojewódzki, Kamil Durczok
foto: Fotomontaż SE.pl

Kuba Wojewódzki znowu w akcji! Król TVN ponownie obraża celebrytów. Kontynuuje zatarg z Małgorzata Rozenek i komentuje powrót Kamila Durczoka do telewizji. Co tym razem wyrwało się Wojewódzkiemu?

Kuba Wojewódzki słynie z ciętego języka oraz wyrafinowanego poczucia humoru. W tygodniku "Polityka" ma rubrykę zatytułowaną "Mea Culpa". Pojawiają się w niej złośliwe, lecz trafne komentarze do bieżących wydarzeń, również ze świata celebrytów. W ostatnim numerze pisma, postanowił kontynuować batalię z Małgorzatą Rozenek. - Za nami premiera kolejnej książki Małgorzaty Rozenek.Tym razem perfekcyjna Małgorzata opowie nam, jak zachowywać się kulturalnie, jak ułożyć sobie dobre relacje z ludźmi oraz jak stworzyć spójny wizerunek. Czyli o wszystkim, co jej nie wyszło w programie „Azja Express”. Nie mogę doczekać się książki Steviego Wondera „Jak nie przejeżdżać na czerwonym” – zażartował Wojewódzki.

Zobacz: Wojna Wojewódzkiego z Rozenek i Majdanem. O co chodzi?

Nie upiekło się też skandaliście Kamilowi Durczokowi, który całkiem nieźle wybrnął z oburzających oskarżeń o molestowanie seksualne i mobbing w pracy. - Kamil Durczok wrócił do telewizji i od razu sukces. Już pierwszym odcinkiem programu "Brutalna Prawda" dziennikarz poprawił wyniki kanału Polsat News. Oglądało go średnio 348 tysięcy 800 widzów. Zwrot akcji jak w "Szczękach". Rekin wrócił i został ratownikiem na plaży - podsumował powrót Durczoka do telewizji.

Zagdzacie się ze zdaniem Wojewódzkiego?

Zobacz: WOJNA Latkowskiego z Durczokiem. Wyciągnęli potworne BRUDY

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: