ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuba Wojewódzki pobił Różala na wizji. Zapłaci za to 100 tys. złotych!

Kuba Wojewódzki pobił Różala na wizji. Zapłaci za to 100 tys. złotych!

19.10.2016, godz. 11:35
Kuba Wojewódzki bije Różalskiego
foto: print screen Instagram

Kuba Wojewódzki pobił na wizji zaproszonego do studia Marcina Różalskiego - zawodnika MMA! Za swój czyn showman musi zapłacić 100 tys. złotych na rzecz fundacji!

Marcin Różalski, znany też jako Różal, był gościem wtorkowego odcinka Kuby Wojewódzkiego. W ciągu pierwszych 20 minut programu zawodnikowi udało się sprowokować prowadzącego do walki. Nie była to jednak zwykła bójka. Zawodnik MMA rzucił Wojewódzkiemu propozycję nie do odrzucenia:

- Jeżeli dasz mi 100 tysięcy na fundację, daję ci 30 sekund bicia, kopania, skakania po mnie. Mogę się pociąć i krwią podpisać - zadeklarował Różalski. - Słowo honoru. Na śmierć mojej córki przysięgam.

Kwota przekonała Kubę Wojewódzkiego, który znany jest z tego, że lubi chwalić się wypchanym portfelem. Prowadzący przyjął zakład, który został "przyklepany" uściskiem dłoni. Wojewódzki i Różal ustalili, że kwota zostanie przelana na konta fundacji AST i Tara, których Różalski jest samozwańczym ambasadorem. Zakład został zrealizowany na końcu programu. Kuba Wojewódzki na wizji zaczął okładać pięściami zawodnika MMA. Wysiłki dziennikarza nie zrobiły na Różalskim większego wrażenia.

- Jak uprawiam seks z moją kobietą, to moje psy mocniej ogonami machają - podsumował uderzenia Wojewódzkiego Różalski.

- Bardzo ci dziękuję, uważam, że uczciwie zarobiłeś 100 tysięcy na fundację z moich prywatnych pieniędzy - powiedział na koniec Wojewódzki.

Showman zrealizował obietnicę, o czym już po zakończeniu odcinka poinformował Różalski.

- To, co zrobił Kuba ścina z nóg. Dziękuję Mu bardzo i zachęcam do brania przykładu - napisał na swoim Facebooku Różalski.

ZOBACZ: Satanista, który trenuje Popka. Kim jest Marcin Różalski? [ZDJĘCIA]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: