ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kuba Wojewódzki pochwalił się obrączką w programie. To prowokacja?

Kuba Wojewódzki pochwalił się obrączką w programie. To prowokacja?

21.09.2016, godz. 11:57
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk
Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk razem na imprezie Red Bulla foto: AKPA

Doniesienia o ślubie Kuby Wojewódzkiego z Renatą Kaczoruk nie cichną. Tymczasem showman podgrzewa atmosferę. W ostatnim odcinku autorskiego programu pochwalił się obrączką. Prowokacja? Zdradził go mały szczegół

Wszyscy, którzy oglądali ostatni odcink programu Kuby Wojewódzkiego mogą mieć wrażenie, że prowadzący przyznał się do zmiany stanu cywilnego. W rozmowie z Andrzejem Sewerynem showman pochwalił się obrączką! Widzowie nadal jednak nie wiedzą, czy był to żart czy poważne przyznanie się do małżeństwa z Renatą Kaczoruk. Obrączką na palcu Wojewódzki pochwalił się w żartobliwy sposób.

- Tata, nie wiem, czy nie popełniłem głupoty. Mogę użyć wulgaryzmu? Nie wiem, czy nie przesrałem sobie przyszłości. Tata... hajtnąłem się - powiedział unosząc do góry dłoń z błyszczącą na palcu obrączką (patrz zdjęcie poniżej).

Na zdjęciu z programu faktycznie możemy dostrzec obrączkę na serdecznym palcu lewej ręki dziennikarza. Czy to prowokacja? Przecież, zgodnie z polskim zwyczajem, obrączkę nosi się na prawej ręce. Z drugiej jednak strony Wojewódzki nie jest tradycjonalistą. Pytanie, czy showman jest już po ślubie pozostaje otwarte.

ZOBACZ: Renata Kaczoruk tłumaczy się z Azji Express: "Zazdroszczę Wam, że nie jesteście po naszej stronie"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: