ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy KUCHENNE REWOLUCJE 5, odc. 2: Magda Gessler TERAPEUTKĄ, ratuje małżeństwo z KARCZMY u BARTKA

KUCHENNE REWOLUCJE 5, odc. 2: Magda Gessler TERAPEUTKĄ, ratuje małżeństwo z KARCZMY u BARTKA

09.03.2012, godz. 13:48
Kuchenne rewolucje 5
Magda Gessler w drugim odcinku piątej serii "Kuchennych rewolucji" zawitała do Bukowiny Tatrzańskiej. Restauratorka zmieniała "Karczmę u Bartka". Gdy tylko spróbowała jedzenia serwowanego przez właścicieli stwierdziła "To jest niejadalne! Czy podają tu państwo coś, co nie jest mrożone?". Niestety - nie podawali. Wszystko było rozmrażane. Wynikało to z niesamowitej oszczędności Bartka. Jak się okazuje rodzinę traktował podobnie jak restaurację - fatalnie! foto: PrintScreen TVN

Magda Gessler powinna zmienić zawód! Jak się okazuje w roli terapeuty odnajduje się tak samo dobrze (albo znacznie lepiej) jak w roli restauratorki. W drugim odcinku piątej serii "Kuchennych rewolucji" uratowała małżeństwo, zaś w pierwszym - rodzinę! Czyżby "Kuchenne rewolucje" zwiększały pole działania Gessler?

W piątej serii "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler pokazuje nowe oblicze. Restauratorka nie tylko zmienia restauracje, ale i życie ludzi. W pierwszym odcinku piątej serii uratowała więzi rodzinne pomiędzy siostrami.

To właśnie Magda Gessler skłoniła obie siostry do zgody i wspólnej pracy. To jednak nie koniec - w drugim odcinku również ratuje rodzinę.

Przybyła do Bukowiny Tatrzańskiej zrobić rewolucję w restauracji prowadzonej przez małżonków. Jak się okazało - skłóconych. Doszło do tego, że para mieszkała osobno! W dużej mierze chodziło o pieniądze - mąż zabierał żonie wszystko i dziwił się, że ta jest na niego zła.

Magda Gessler zadziałała jak terapeuta - pogodziła zwaśnionych małżonków, zrobiła rewolucję w restauracji, a jak przyszła odwiedzić ich za miesiąc okazało się, że wszystko gra!

Może "Kuchenne rewolucje" to pretekst, żeby pokazać terapeutyczną moc Magdy Gessler? A może słynna restauratorka zamierza zmienić branżę?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: