ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuchenne rewolucje. Nowy sezon rusza już dziś!

Kuchenne rewolucje. Nowy sezon rusza już dziś!

01.09.2016, godz. 21:15
Kuchenne rewolucje
foto: player.pl

Już dziś o 21.30 na antenie TVN 1. odcinek Kuchennych rewolucji 14. A w nim Magda Gessler uda się do Wałbrzycha, by ratować kolejną restaurację przed bankructwem. Czy tym razem odniesie sukces i sprawi, że lokal wypełni się zadowolonymi gośćmi?

Po wakacyjnej przerwie na antenę TVN powracają Kuchenne rewolucje. 1. odcinek 14. sezonu kulinarnego programu z Magdą Gessler już dziś o 21.30. A w nim znana restauratorka uda się do Wałbrzycha, by ocalić przed bankructwem restaurację "Piekielna kuchnia". Co tam zastanie? Czy tym razem rewolucja się powiedzie?

"Piekielna kuchnia" to pomysł na życie Justyny, która otworzyła restaurację, by stać się niezależną. Serwuje w niej dania kuchni polskiej jak również kebab i pizzę. Co więcej, uważa, że w jej lokalu można "fajnie zjeść". Zdaniem jej pracowników, szefowa jest uparta i despotyczna. Nie potrafi dobrze zorganizować pracy, więc kucharze nie wiedzą co mają robić. Czy Magdzie Gessler uda się wpłynąć na właścicielkę i spowodować, że miejsce zapełni się zadowolonymi gośćmi? Jedno jest pewne, kiedy słynna restauratorka skonfrontuje się z upartą osobą na pewno zrobi się gorąco jak w piekle.

Będziecie oglądać 1. odcinek Kuchennych rewolucji 14?

Zobacz: Mroczek się chwali: Będę tatą!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: