ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuchenne rewolucje w Łagowie. Magda Gessler przerażona brakiem wiedzy właścicieli

Kuchenne rewolucje w Łagowie. Magda Gessler przerażona brakiem wiedzy właścicieli

08.09.2016, godz. 11:17
Magda Gessler
foto: player.pl

Tym razem Magda Gessler uda się do Łagowa, położonego niedaleko przejścia granicznego w Zgorzelcu. Czy znana restauratorka przeprowadzi prawdziwą rewolucję w "Szalotce", której właścicielką jest Marta? O tym przekonamy się już dziś w 2. odcinku Kuchennych rewolucji 14 o 21.30 w TVN.

Już dziś o 21.30 w TVN 2. odcinek Kuchennych rewolucji 14. Tym razem Magda Gessler uda się do Łagowa, położonego niedaleko przejścia granicznego w Zgorzelcu. "Szalotka" to nieduża restauracja, której właścicielką jest energiczna Marta, która nieustanie pracuje, by lokal wyróżniał się wśród innych w okolicy. Kobieta ma mnóstwo pomysłów jak przyciągnąć gości. Jednym z nich jest ciągle zmieniające się menu, co nie podoba się szefowi kuchni.

Dania z mlekiem kokosowym, kuchnię hinduską na chrzciny oraz zupy kremy np. z zielonych szparagów, które pojawiają się w karcie obok swojskiej golonki czy pierogów, to potrawy, które przy odrobinie szczęścia można zjeść w "Szalotce", gdyż menu każdego dnia ulega zmianie. Szef kuchni nie jest tym zachwycony, a nawet czuje się przytłoczony.

Zobacz: Kuba Wojewódzki wziął ślub? Zdjęcie na Instagramie wywołało burzę!

Swoje trzy grosze dodaje także partner właścicielki, którego zdaniem Marta nie zna się na prowadzeniu restauracji. Mężczyzna sam jest właścicielem innego lokalu i najchętniej zarządzałby także "Szalotką". Jego uwagi nie pomagają, a są przyczyną coraz to nowych konfliktów, które przenoszą się też na pracowników.

Czy Magda Gessler zrobi porządek w "Szalotce"?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: