ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuchenne rewolucje w Lwówku: Krzywdząca plotka niszczy restaurację i związek właścicieli

Kuchenne rewolucje w Lwówku: Krzywdząca plotka niszczy restaurację i związek właścicieli

14.10.2016, godz. 09:35
Kuchenne rewolucje
foto: Facebook

Plotka niszcząca restaurację i życie właścicieli, całkiem niezła kuchnia i duży talent kulinarny kucharza, który wcześniej był budowlańcem. To wszystko co zastała Magda Gessler we Lwówku w restauracji "Domowy Zaułek". Zobacz, czy tym razem rewolucja zakończyła się sukcesem.

Tym razem Magda Gessler odwiedziła Lwówek i restaurację "Domowy Zaułek" prowadzoną przez Jarka i Marlenę. Po krótkiej rozmowie okazało się, że mieszkańcy miejscowości nie przyjęli ich ciepło. Jak twierdzi para, ich dobre imię zniszczyła bardzo krzywdząca plotka. Od tej chwili mieszkańcy omijają ich lokal szerokim łukiem.

Magda Gessler tradycyjnie spróbowała kilku potraw. Zaserwowany pstrąg nie powalił jej na kolana, ale ogólnie jedzenie było smaczne. A Jarek, który jest właścicielem, a wcześniej pracował jako budowlaniec, pokazał swój ogromny talent kulinarny. Znana restauratorka skrytykowała zaniedbane podwórko, które tylko odstraszało potencjalnych gości. Z pomocą zaprzyjaźnionych kelnerek i strażaków ogródek stał się ładny i przytulny.

Właściciele opowiedzieli dlaczego ich restauracja ma złą opinię. Według nich, konkurencja podstawiła swoją osobę, która zrobiła im awanturę podczas przyjęcia komunijnego organizowanego w "Domowym Zaułku".
- Konkurencja podstawiła osobę, która miała rozbić biznes - powiedział Jarek.
- Jesteśmy znienawidzeni przez wszystkich dookoła. Zrobiono z nas złodziei, oszustów. Nic więcej, tylko się powiesić - dodała z płaczem właścicielka.

Niepowodzenie w interesach odbiło się również na ich związku. Zdaniem jednej z kelnerek właściciele są zbyt altruistyczni i nie myślą o sobie. - Oni pomogli wszystkim, a im nie ma kto - skwitowała jedna z nich.

Po poznaniu historii tego miejsca, Magda Gessler wzięła się za przeprowadzenie rewolucji. Dawny "Domowy Zaułek" zmienił się w "Prawdziwą knajpę", a w menu można znaleźć dania z grzybów i schabowego, z którego już wcześniej właściciele mogli być dumni. Podczas uroczystej kolacji lokal był pełny, a goście zachwyceni. Po miesiącu Magda Gessler ponownie odwiedziła Lwówek. Ku jej radości kuchnia nadal była przepyszna a lokal gwarny od zadowolonych klientów.

Zobacz: Seks polskich gwiazd! [GALERIA]

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: