ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuchenne rewolucje w Wałczu: Uważam, że jesteście chamami i tyle!

Kuchenne rewolucje w Wałczu: Uważam, że jesteście chamami i tyle!

06.10.2016, godz. 11:01
Kuchenne rewolucje
foto: kuchennerewolucje.tvn.pl

Takiej awantury w Kuchennych Rewolucjach dawno nie było. Właścicielka obraża kucharki i każe im się zwolnić. Ma również zastrzeżenia do Magdy Gessler, której zarzuca złą wolę i twierdzi, że zamiast ratować restaurację robi z programu show. Czy ta rewolucja ma szansę na happy end?

Tym razem Magda Gessler jedzie do Wałcza, by ratować przed bankructwem restaurację "Blue Moon". Wyjątkowo TVN opublikował w Internecie fragment dzisiejszego odcinka, w którym widać, jak właścicielka lokalu kłóci się ze swoimi pracownikami. Takiej awantury w Kuchennych Rewolucjach dawno nie było. Właścicielka obraża kucharki i każe im się zwolnić. Zbulwersowane jej zachowaniem pracownice porzucają pracę, a jedna z nich mówi właścicielom prosto w twarz, że są chamami.

Jakby tego było mało, właścicielka zarzuca prowadzącej program złą wolę i twierdzi, że zamiast ratować restaurację robi z programu show. Na te słowa Magda Gessler wstaje i wychodzi z lokalu. Czy widzowie zobaczą metamorfozę "Blue Moon i uroczystą kolację w wydaniu restauratorki? Czy ta rewolucja ma szansę na happy end? O tym przekonamy się dzisiaj o 21.10 oglądając 6. odcinek Kuchennych rewolucji 14.

Zobacz: Piotr Adamczyk zapłaci za wypadek Weroniki Rosati

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: