ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy KUCHENNE REWOLUCJE. Właściciel RESTAURACJI TAWERNA w Dobrym Mieście: Magda GESSLER ZNISZCZYŁA mi życie

KUCHENNE REWOLUCJE. Właściciel RESTAURACJI TAWERNA w Dobrym Mieście: Magda GESSLER ZNISZCZYŁA mi życie

23.03.2012, godz. 12:06
Magda Gessler
Do tej pory jej ślubne plany niweczyły obowiązki zawodowe. Przypomnijmy, że Gessler na co dzień zajmuje się swoimi restauracjami a ostatnio miała także dużo pracy na planie dwóch programów TVN MasterChef i Kuchennych rewolucji. Najwidoczniej celebrytka kosztem życia prywatnego chce jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut. - Życie prywatne? Od dłuższego czasu go nie mam - żaliła się niedawno Faktowi. foto:

Arkadiusz Piekarski (35 l.) z Dobrego Miasta (woj. warmińsko-mazurskie) nie może sobie wybaczyć, że zaprosił Magdę Gessler z ekipą programu "Kuchenne rewolucje" do swojej restauracji. Uważa, że celebrytka zniszczyła mu życie, bo... zajęła się upublicznianiem tajemnic z jego życia prywatnego. O tym, że lokal stanął na nogi nie wspomina.

Program nagrany w restauracji "Tawerna" w Dobrym Mieście bił rekordy oglądalności. Widzowie TVN mogli poznać nie tyle zalety kuchni lokalu, co zawiłości życia osobistego jego właściciela. Już na początku dowiedzieli się, że pan Arkadiusz pokłócił się z bratem i od miesięcy z nim nie rozmawia. Jego była żona, która nadal pracowała w lokalu, skarżyła się Magdzie Gessler, że pan Arkadiusz to lekkoduch, który ma w głowie tylko spódniczki. Zalewając się łzami nie zostawiła suchej nitki na byłym.

Emocje sięgnęły zenitu, kiedy w lokalu pojawiła się nowa wybranka właściciela "Tawerny". Zaiskrzyło między wszystkimi... Cóż, odcinek nie bez przyczyny nosił tytuł "Matka, żona i kochanka?".- Cała Polska się ze mnie śmieje. To skandal, co oni ze mnie zrobili - mówi zdenerwowany Arkadiusz Piekarski i grozi, że pozwie Magdę Gessler do sądu. - Ja tego nie daruję - zapowiada.

Po emisji programu właściciel "Tawerny" ciągle słyszy docinki obcych mu ludzi. Z pracy w jego lokalu musiała zrezygnować była żona Iwona (34 l.). Po wyznaniach przed kamerą, nie było już dla niej miejsca. Nowa partnerka też jest wściekła.

- Pani Gessler obiecała mi, że rozmawiamy prywatnie, a potem puścili to na cała Polskę. Wyszłam na nadmiernie kochliwą - skarży się Anna Król (30 l.). Kobieta po telewizyjnym występie boi się komplikacji przy rozwodzie, przez który właśnie przechodzi. Stosunki pana Arkadiusza z własną matką też się nie poprawiły po programie.

Wygląda na to, że restaurator zupełnie zapomniał o tym, że sława kosztuje. Ale jest też plus rewolucji Magdy Gessler. "Tawernie" zdecydowanie przybyło klientów, przyjeżdżają z całej Polski, bankructwo już jej nie grozi.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: