ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kulisy wypadku Steczkowskiej- kierowca miał ZABRANE prawo jazdy!

Kulisy wypadku Steczkowskiej- kierowca miał ZABRANE prawo jazdy!

25.08.2016, godz. 05:00
JUSTYNA STECZKOWSKA
JUSTYNA STECZKOWSKA foto: EAST NEWS

Menadżer Justyny Steczkowskiej, który spowodował wypadek, wioząc artystkę, w ogóle nie powinien siadać za kółkiem. Wtedy jego złoty Lexus staranował wyprzedzające go Seicento. To cud, że wszyscy uszli z życiem. Po wypadku okazało się, że Wojtanowski miał już wcześniej zatrzymane prawo jazdy za brawurową jazdę!

- W momencie zdarzenia miał wydaną, obowiązującą decyzję administracyjną o zatrzymaniu prawa jazdy- powiedziała nam asp. Agnieszka Ciereszko z Komendy Powiatowej Policji z Żyrardowa. - Przeciwko kierującemu skierowany zostanie do sądu rejonowego wniosek o ukaranie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Poniesie też konsekwencje za jazdę autem mimo zatrzymanego prawa jazdy- dodała rzeczniczka. Justyna musi się liczyć więc, że jej menadżer może na dłużej stracić uprawnienia i odzyska jes dopiero po ponownym egzaminie.

- Nie wiedziałem, że mam zatrzymane prawo jazdy! Poruszam się autem na co dzień, nie dostałem żadnego pisma. Miała być wytoczona sprawa, sam dzwoniłem do tej pani rzecznik policji w Żyrardowie, miała to wszystko przyśpieszyć w związku z tym, że to sprawa medialna. Minęło 1,5 miesiąca, nie otrzymaliśmy żadnego pisma- tłumaczy się "Super Expressowi".

Jak udało się nam dowiedzieć, nie były to jego pierwsze poważne problemy z prawem jako kierowcy.

Zobacz także: Dwa polskie filmu znalazły się w rankingu najlepszych filmów XXI wieku!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: