ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuźniar do Chylińskiej "Dlaczego jesteś taka chudzinka?". Cięta riposta artystki

Kuźniar do Chylińskiej "Dlaczego jesteś taka chudzinka?". Cięta riposta artystki

06.10.2016, godz. 13:29
Jarosław Kuźniar Agnieszka Chylińska
foto: Fotomontaż AKPA

Agnieszka Chylińska w programie Jarosława Kuźniara została zapytana o swoją wagę. Ciekawskość dziennikarza zdenerwowała piosenkarkę. Jaką ripostę dała Kuźniarowi Chylińska?

Agnieszka Chylińska gościła w programie Jarosława Kuźniara. Wokalistka prawdopodobnie liczyła na to, że dziennikarz będzie rozmawiał z nią głównie o muzyce. Niedawno na rynku pojawiła się jej nowa płyta "Forever Child". Niestety, w czasie rozmowy poruszono wiele prywatnych kwestii, takich jak np. rozwód Chylińskiej, o czym piosenkarka nie chciała rozmawiać. Kuźniar postanowił więc zmienić tor rozmowy na bardziej aktualne sprawy, jakim był w tym czasie czarny protest. I tym razem było to pudło. Agnieszka Chylińska nie chce wypowiadać się w kwestiach politycznych, a taki charakter ma jej zdaniem debata dot. planów wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji. Ostatecznie dziennikarz postanowił pójść o krok dalej i zapytał wokalistkę o jej wagę:

- Dlaczego ty jesteś taka chudzinka? - wypalił Kuźniar. Jak wiadomo waga Chylińskiej od jakiegoś czasu jest powodem wielu spekulacji. W pewnym momencie piosenkarkę podejrzewano nawet o zaburzenia odżywiania. Jak z tym pytaniem poradziła sobie Chylińska? Jak zawsze postawiła na szczerość i bezpośredniość.

- A co cię to obchodzi? Jak lubisz grube trąby, to jest twój problem - podsumowała piosenkarka.

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska: Nie jem, bo mam kryzys

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: