ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Kuźniar szczerze o swoich "bielawskich" kompleksach

Kuźniar szczerze o swoich "bielawskich" kompleksach

04.07.2017, godz. 17:32
Kuźniar obraża gości
Kuźniar obraża gości foto: AKPA

Choć Jarosław Kuźniar uchodzi za bardzo przebojowego i często bezkompromisowego, to w szczerej rozmowie z portalem Dziennik.pl postanowił opowiedzieć m.in. o swoich kompleksach. Okazuje się, że dziennikarz pochodzący z małej miejscowości Bielawa (Dolny Śląsk) ma związane z tym poczucie niższości.

Zapytany o to, czy ma jakieś kompleksy Kuźniar postanowił szczerze odpowiedzieć, mówiąc: - Jest we mnie trochę bielawskich kompleksów (...)
To siedzi w podświadomości. Że mieszkasz w Warszawie, ale nie jesteś warszawiakiem. Że nie jesteś, na przykład, z dobrej żoliborskiej rodziny albo nie kończyłeś zajebistego liceum w Warszawie.

Mimo to dziennikarz w innej części rozmowy potwierdził, że mimo wszystko cechuje go duża pewność siebie. Dopytywany o zjawisko hejtu, jakie go wielokrotnie spotkało, odpowiedział stanowczo: - Żeby poradzić sobie z hejtem, nie trzeba być na niego przygotowanym. Trzeba wiedzieć, że to, co się robi, jest dobre. Trzeba mieć poczucie własnej wartości. Wtedy wiesz, że hejt jest niesłuszny. I to ci wystarcza, żeby się go nie bać, żeby cię to nie rozwalało, nie gnębiło.

Kuźniar ocenił również, czy lubi Polskę. Jak stwierdził: - Jak sobie po niej jeżdżę, to ją lubię. Ale kiedy słucham ludzi, którzy nią rządzą, to bym uciekał (....) Ja bym mógł nawet uciec z Polski do Polski. Można by się gdzieś schować, nie włączać telewizora i się nie wkurzać. Tylko dzisiaj są takie czasy, że one nie mogą cię nie ruszyć. A jak cię ruszają, to odpowiadasz na to emocjonalnie. Niedawno byłem u rodziców na Dolnym Śląsku. Ile ja się musiałem nasłuchać od mojej mamy o polityce!? I jeszcze mówi: „Ty jesteś w Warszawie, to ty rozumiesz lepiej, bo jesteś bliżej. Wytłumacz mi, dlaczego jest tak i tak”. To tak nie działa!

Zobacz także: Tamara Arciuch pokazała zdjęcie z młodości. Uwagę zwraca pewien szczegół

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: