ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Lara Gessler opowiada o tacie i daje pstryczka w nos matce

Lara Gessler opowiada o tacie i daje pstryczka w nos matce

20.06.2017, godz. 11:40
Magda Gessler, Lara Gessler (jej córka)
foto: AKPA

W weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" zjawiły się Pola Kukiz, Lara Gessler i Małgorzata Tomaszewska. Kobiety opowiedziały na antenie TVN o swoich relacjach z ojcami. Na szczególną uwagę zasługują słowa córki Gessler. Magda powinna się pogniewać?

Kilka dni temu na łamach "Grazii" Magda Gessler opowiadała o trudach macierzyństwa. Restauratorka zwierzyła się, że po otrzymaniu w spadku restauracji "U Fukiera" była bardzo zajęta i nie miała czasu dla córki. - Kiedy mieszkała ze mną i wracała do domu, nie czekała na nią mama, tylko gosposia. Dlatego zamieszkała z ojcem, który czekał na nią, całował, przytulał - wyznała gwiazda TVN.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler o byciu samotną matką: Sytuacja podobna do tej, kiedy żołnierz idzie na wojnę

To właśnie ojcu Lara Gessler zawdzięcza najwięcej. O tym, jak wielkim był dla niej wsparciem opowiedziała w "Dzień Dobry TVN". Taki ojciec to skarb!

- Mieszkałam z tatą od bardzo młodego wieku, od 9 roku życia tylko z tatą. To on mnie wychował, był taką moją oazą spokoju i oparciem największym na świecie. Mimo to, że nie jest najbardziej gadatliwą osobą, to jest bardzo stabilną osobą i ma bardzo dobrą energię, i chyba małej dziewczynce to było potrzebne. Tata ma lwią część w moim wychowaniu i przez bardzo długi czas dał mi to odczuć.

Obejrzyjcie wideo:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: