ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Legendarna francuska piosenkarka Mireille Mathieu już w październiku tego roku wystąpi w Polsce

Legendarna francuska piosenkarka Mireille Mathieu już w październiku tego roku wystąpi w Polsce

25.08.2016, godz. 15:03
Mireille Mathieu
Mireille Mathieu foto: Materiały prasowe

Mireille Mathieu, legendarna francuska piosenkarka, jedna z największych artystek w historii piosenki francuskiej wystąpi w Polsce w październiku tego roku na trzech koncertach: we Wrocławiu, Warszawie i Gdyni. Podczas koncertów piosenkarka zaśpiewa swoje najnowsze utwory takie jak Mon Credo, Qu'elle est belle czy Mon bel amour d'été. Piosenkarce towarzyszyć będzie zespół złożony z 12 muzyków.

Johnyy Stark, manager i wielki przyjaciel Mireille Mathieu, mówił, że scena to jej dom. Od ponad 50 lat to prawda. Polska publiczność miała okazję oglądać ją dwukrotnie – w 1969 roku na czterech koncertach i w 2010 roku. Wszystkie koncerty odbyły się w Sali Kongresowej. Tym razem nie tylko warszawska publiczność będzie miała okazję podziwiać jej niezwykły talent. Mireille, poza Warszawą, zaśpiewa również we Wrocławiu i w Gdyni.

„Moje piosenki zawsze opowiadają o miłości, dlatego tak je lubię" – mówi Mireille. Na koncertach w Polsce możemy spodziewać się wiele miłości i uśmiechu. Nawet, gdy Mireille jest smutna, kiedy wydarzy się w jej życiu coś bolesnego, zawsze potrafi znaleźć uśmiech dla swoich fanów.

„Piosenka, to najlepszy sposób, żeby powiedzieć: kocham Cię". W październiku Mireille Mathieu powie „Kocham Cię" polskiej publiczności.
W Polsce Mireille Mathieu wykona swoje największe przeboje z towarzyszeniem zespołu.

Koncerty odbędą się :

• 18 października w Hali Stulecia we Wrocławiu
• 20 października w Hali Torwar w Warszawie
• 22 października w Hali Gdynia Arena w Gdyni
Bilety dostępne są na www.eventim.pl oraz w punktach sprzedaży.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: