ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Legendy polskiego popu - największe hity lat 90. Kto wystąpi na scenie?

Legendy polskiego popu - największe hity lat 90. Kto wystąpi na scenie?

20.08.2016, godz. 11:30
Legendy polskiego popu - największe hity lat 90. Kto wystąpi na scenie?
foto: Polsat

Już 20. sierpnia na antenie Polsatu zobaczymy koncert "Legendy polskiego popu - największe hity lat 90." Na scenie w Łodzi pojawi się wiele gwiazd. Nie zabraknie m.in. Edyty Górniak, Natalii Kukulskiej, Kasi Kowalskiej. Zobaczymy również takich artystów jak: Wilki, Varius Manx, Urszula, Gabriel Fleszar, Muniek Staszczyk, Łzy, Renata Dąbkowska, Golden Life, De Mono czy Elektryczne Gitary.

Już 20. sierpnia na antenie Polsatu zobaczymy koncert "Legendy polskiego popu - największe hity lat 90.". Kto pojawi się na scenie w Łodzi? Plejada gwiazd z Edytą Górniak, Natalią Kukulską oraz Kasią Kowalską na czele. Ponadto zobaczymy takich artystów jak Wilki, Varius Manx, Urszula, Gabriel Fleszar, Muniek Staszczyk, Łzy, Renata Dąbkowska, Golden Life, De Mono czy Elektryczne Gitary.

"Aicha”, „Ruchome piaski”, „Statki na niebie”, „Son of the blue sky”, „Coś optymistycznego”, „Kroplą deszczu”, „IV liceum ogólnokształcące”, „Rysa na szkle”, „Dadada”, „Oprócz”, czy „To nie ja!” - to m.in. te hity rozgrzewały serca Polaków w pięknych latach 90. Znali i śpiewali je niemal wszyscy. Bez nich nie mogła odbyć się żadna domówka czy dyskoteka. Grano je na koncertach i w stacjach radiowych. Są ponadczasowe, bo i teraz chętnie sięgamy do brzmienia sprzed lat. Sobotni koncert poprowadzą Agnieszka Hyży i Darek Maciborek.

Transmisja o 20:05 w Polsacie.

Zobacz: Tak Majdan obmacuje Rozenek na planie jej nowego programu

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: