ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Leonardo DiCaprio chce lecieć na Marsa

Leonardo DiCaprio chce lecieć na Marsa

06.10.2016, godz. 10:15
Leonardo DiCaprio
foto: EAST NEWS

Leonardo DiCaprio od dawna angażuje się w sprawy ekologii. Podczas ostatniej konferencji w Białym Domu poświęconej zmianie klimatycznej na ziemi zdradził, że zapisał się na lot na Marsa. Myślicie, że żartował?

Leonardo DiCaprio od dawna bardzo angażuje się w sprawy związane ze zmieniającym się klimatem na ziemi. Aktor często zabiera głos w tej sprawie i podkreśla, że ludzkie postępowanie, ma ogromny wpływ na ocieplenie klimatu. DiCaprio poruszył temat ekologii również podczas ceremonii rozdania Oscarów. Aktor wykorzystał swoje "5 minut" na mównicy i zwrócił uwagę widowni na ten poważny problem.

Na początku tygodnia był również gościem w Białym Domu, gdzie podczas konferencji SXSL rozmawiano na temat zmian klimatycznych na ziemi. Podczas wywiadu z prezydentem Barackiem Obamą i naukowcem Kathariną Hayhoe, DiCaprio zdradził, że zapisał się na "wycieczkę" na Marsa. Prawdopodobnie miał na myśli projekt Elona Muska, który chce umożliwić podróże kosmiczne szerszej publiczności. Zgadzacie się z prezydentem Stanów Zjednoczonych i uważacie jego pomysł za szalony?

Zobacz: Weronika Rosati zakochana w DOKTORZE!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: