ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Leonardo DiCaprio w nowym filmie wcieli się w rolę Leonardo da Vinci

Leonardo DiCaprio w nowym filmie wcieli się w rolę Leonardo da Vinci

13.08.2017, godz. 15:20
 Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio foto: AP

Leonardo DiCaprio zagra Leonarda da Vinci w filmie biograficznym o najsławniejszym przedstawicielu Renesansu. Znamy szczegóły na temat nowego filmu z DiCaprio.

Leonardo w roli Leonarda? Tak to możliwe! DiCaprio, którego marzenia o zdobyciu Oscara spełniły się w 2016 roku, podejmie się nowego wyzwania, jakim jest film o życiu Leonarda da Vinci. Film biograficzny o największym artyście renesansu zostanie zekranizowany na podstawie nowej książki Waltera Isaacsona. Książka już wkrótce trafi do sprzedaży. Walker Isaacson to pisarz, który jest autorem biografii Steve'a Jobsa i Alberta Einsteina, na podstawie których powstał film (Steve Jobs z Michaelem Fassbenderem) oraz serial (Genius). Amerykańskie studia filmowe Paramount i Universal toczą walkę o prawa do stworzenia prawdziwego dzieła filmowego. W główną rolę bowiem wcieli się Leonardo DiCaprio.

Leonardo DiCaprio jest skazany na rolę Leonarda da Vinci?

Do takich wniosków można dojść na podstawie opowiedzianej przez matkę aktora anegdoty. Irmelin Indenbirken wyjawiła, iż będąc w ciąży stała przed obrazem Mona Lisy i wtedy nienarodzony jeszcze Leo zaczął mocno kopać. Dla Irmelin był to znak, że jej syn powinien odziedziczyć imię po sławnym artyście.

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: