ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Leszek Stanek - kim jest?

Leszek Stanek - kim jest?

12.10.2016, godz. 13:28
Leszek Stanek
foto: EAST NEWS

Leszek Stanek występuje w show Azja Express jako partner Izy Miko. Razem przemierzają kolejne azjatyckie państwa, nieraz się ze sobą kłócąc. Kim jest przystojniak? Czym się zajmuje na codzień?

Leszek Stanek występuje w Azji Express. Nie jest jednak główną gwiazdą, ale partnerem w niesamowitej przygodzie aktorki Izy Miko. Mimo, że występuje w drugoplanowej roli, widzowie mogą go kojarzyć. Stanek jest bowiem tancerzem, wokalistą, aktorem, choreografem i osobowością telewizyjną. Urodził się w 1981 roku w Świętochłowicach. Początek kariery zaczął jako tancerz teatralny i baletowy. Występował w wielu spektaklach na deskach Gliwickiego Teatru Muzycznego oraz Śląskiego Teatru Tańca.

Wystąpił też w serialu "Tancerze", jako jeden z bohaterów, ale występował też w wielu rolach epizodycznych w innych popularnych produkcjach. Prowadził wiele gal, między innymi wybory Miss Polski. W zeszłym roku wyjechał do Australii, by pracować nad swoją płytą. Sam pisze teksty i komponuje muzykę. Oprócz udziału w Azji Express, może się pochwalić występem w show TVP Przygarnij mnie. Oto jak Leszek prezentuje się jako piosenkarz!

Lubicie tego uczestnika Azji Express?

Zobacz: Azja Express - nowe pary. Uczestnicy zamieniają się partnerami!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: