ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Lider Bayer Full będzie grał dla Arabów?

Lider Bayer Full będzie grał dla Arabów?

12.09.2016, godz. 08:49
Bayer Full
foto: EAST NEWS

Podboju świata przez Bayer Full ciąg dalszy! Kilka lat temu popularny zespół disco polo próbował zwojować Chiny. Tym razem na celownik obrał sobie Arabię Saudyjską! Już niedługo będziemy mogli posłuchać hitu "Majteczki w kropeczki" po arabsku!

Sławomir Świerzyński dokonał w polskiej branży muzycznej więcej, niż niejeden artysta, grający poważniejszą muzykę. Lider kultowego zespołu disco polo Bayer Full znów planuje ekspansję! Kilka lat temu zespół próbował zwojować chiński rynek muzyczny. Z tej okazji powstały nawet chińsko-języczne wersje najpopularniejszych piosenek grupy.

Tym razem Bayer Full spróbuje podbić Arabię Saudyjską. - Azja była i jest kierunkiem, który nam się rozwija, ale teraz upomniała się o nas Arabia Saudyjska - powiedział w rozmowie z "Faktem" Świerzyński. - Trochę się boję, czy dam radę, bo mam już 55 lat. Wszystko dzieje się bardzo dynamicznie. Okazało się, że w Arabii jest zapotrzebowanie na naszą muzykę. W tym roku planujemy tam dotrzeć. Teraz jesteśmy na etapie podpisywania umów i kontraktów. Będziemy się uczyć arabskiego i nie ukrywam, że nie będzie to łatwe - żali się disco polowiec.

Nie udało się w polityce, może uda się na rynku arabskim?

Zobacz: Sławomir Świerzyński zdradza, kto w świecie disco polo jest cesarzem, imperatorem oraz królem

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: