ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Limp Bizkit we Wrocławiu 2016. Ich wymagania? Oliwka dla dzieci, nawilżacz powietrza...

Limp Bizkit we Wrocławiu 2016. Ich wymagania? Oliwka dla dzieci, nawilżacz powietrza...

09.08.2016, godz. 11:28
Limp Bizkit w Polsce
foto: EAST NEWS

Limp Bizkit we Wrocławiu wystąpią 27 sierpnia na scenie festiwalu Capital of Rock. Koncert odbędzie się na Stadionie Wrocław. Co znajduje się na ich liście wymagań, czyli tzw. tour riderze? Rockowi muzycy mają zachcianki niczym gwiazdki popu! Czego żądają oprócz oliwki dla dzieci i nawilżacza powietrza?

Koncert Limp Bizkit we Wrocławiu zbliża się wielkimi krokami. Odbędzie się on 27 sierpnia na Stadionie Wrocław w ramach imprezy Capital of Rock. Tego samego dnia na scenie wystąpi też niemiecki zespół Rammstein. Podobno członkowie Limp Bizkit podróżują z tour riderem liczącym ponad 30 stron. Oprócz warunków organizacyjno-technicznych i tych dotyczących bezpieczeństwa znajdują się tam również wymagania związane z samym backtage’em i pokojami, w których muzycy mają spędzać czas. Fred Durst i spółka chcą zatem, by ich garderoby wyposażone były w ogromne, dobrze oświetlone lustra oraz lampy umożliwiające regulację światła. To niezwykle ważne!

Co zjedzą muzycy z grupy Limp Bizkit w Polsce? Już teraz wiadomo, że członkowie zespołu będą zajadać się zupą z soczewicy i mieć u boku sztab lekarzy – od lekarza pierwszego kontaktu, po dentystę, masażystę i kręgarza. Lider zespołu dodatkowo wymaga w swojej garderobie dwóch butelek z oliwką dla dzieci oraz zbiornika z tlenem i sterylnej maski! Musicie przyznać, że niektóre z tych wymagań są dość osobliwe. Bądź co bądź w dalszym ciągu daleko im chociażby do divy Beyonce, która specjalnie jonizowaną wodę pije ponoć z tytanowych słomek.

27 sierpnia w ramach Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016 odbędzie się iście rockowa uczta. Podczas Capital of Rock oprócz Limp Bizkit wystąpią także Rammstein, Bullet For My Valentine, RED i OCN.

ZOBACZ: Rammstein i Limp Bizkit w Polsce w 2016 - gdzie i za ile kupić bilety?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: