ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Lindsay Lohan po pobiciu przez narzeczonego: "Boję się, że mnie zabije"

Lindsay Lohan po pobiciu przez narzeczonego: "Boję się, że mnie zabije"

08.08.2016, godz. 09:28
Lindsay Lohan z narzeczonym
Egor Tarabosov ma 23 lata i jest milionerem rosyjskiego pochodzenia foto: EAST NEWS

Lindsay Lohan udzieliła pierwszego wywiadu po pobiciu przez narzeczonego. Rosyjski milioner Egor Tarabosov kilka dni temu szarpał i wykręcał rękę aktorki na greckiej plaży na wyspie Mykonos. Wszystko zostało nagrane przez świadków zdarzenia, a zdjęcia z prędkością światła obiegły internet. Dopiero teraz Lindsay Lohan zdecydowała się na szczere wyznanie, że nie była to pierwsza tego typu sytuacja w jej związku. Egor w przeszłości regularnie stosował wobec niej przemoc

Lindsay Lohan wraz z młodszym o osiem lat partnerem udała się na grecką wyspę Mykonos, by tam świętować swoje 30. urodziny. To miały być romantyczne wakacje spędzone w otoczeniu cudownej przyrody. Niestety, zdjęcia, na których Egor Tarabasov szarpie i wykręca rękę Lohan nie mają w sobie za grosz romantyzmu.  Do sieci trafiło nawet nagranie wideo, po obejrzeniu którego, nie ma się wątpliwości, że narzeczony aktorki to agresor. Po tym zdarzeniu Lindsay Lohan postanowiła udzielić wywiadu, w którym wyznała całą prawdę na temat związku z Egorem Tarabasovem.

Tego feralnego dnia na wyspie Mykonos, Egor zabrał telefon Lindsay. Aktorka zabrała więc telefon Egora i wyszła z urządzeniem z samochodu. Zdenerwowany narzeczony wybiegł za ukochaną, po czym zaczął nią brutalnie szarpać i wykręcać rękę. W rozmowie z "Daily Mail" aktorka tak tłumaczy zachowanie partnera:

- Egor za dużo pije i wtedy mu odbija. Normalnie jest wspaniałym, czułym partnerem. Zdałem sobie jednak sprawę, że nie można pozostawać w związku tylko dla miłości. Żadna kobieta nie może być bita i pozostać w relacji jeśli ktoś nawet nie potrafi przeprosić. Po tym zdarzeniu zadzwoniłam do przyjaciela z Izraela i natychmiast wsiadłam w samolot. Muszę teraz mieć czas na przemyślenia.

Przy okazji aktorka zdradziła, że przemoc w związku z Egorem pojawiała się już wcześniej. Do tej pory jednak, nigdy jej nie zgłaszała. Dopiero teraz, gdy zdjęcia z szarpaniny na plaży obiegły świat Lohan zdała sobie sprawę, że w jej związku dzieje się coś niedobrego. Wcześniej starała sobie wytłumaczyć, że wszystko się jeszcze ułoży. Teraz nie ma wątpliwości.

- Boję się, że mnie zabije! To nie był pierwszy raz. Egor traci nad sobą kontrolę. Jakiś czas temu wróciliśmy z imprezy. Ja położyłam się spać a on wyszedł na chwilę. Jak się obudziłam stał nad łóżkiem. Zaczął mnie dusić. Wtedy mu wybaczyłam - opisywała Lohan.

Przy okazji wywiadu Lohan zdementowała plotki o ciąży. "Mój zaokrąglony brzuszek to efekt pysznej kuchni śródziemnomorskiej".

ZOBACZ: Lindsay Lohan już bez nałogów? Wygląda lepiej?

Lindsay Lohan ucieka przed narzeczonym:

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: