ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Lis wcale nie jest taka bogata! Łukasz Jemioł staną w obronie gwiazdy!

Lis wcale nie jest taka bogata! Łukasz Jemioł staną w obronie gwiazdy!

18.08.2016, godz. 03:00
HANNA LIS, ŁUKASZ JEMIOŁ
HANNA LIS, ŁUKASZ JEMIOŁ foto:

Łukasz Jemioł (33 l.), znany projektant mody, stanął w obronie swojej koleżanki z programu "Azja Express", Hanny Lis (46 l.).

Po tym jak dziennikarka w jednym z wywiadów pożaliła się na swój los i brak pieniędzy, spadła na nią ogromna fala krytyki. Tym bardziej, że okazało się, iż jednocześnie przebywa w Grecji. Nie radząc sobie z hejtem, usunęła swoje konto na Twitterze. - Wcale nie jesteśmy bogaci! - grzmi Jemioł, który towarzyszył Lisowej.Program "Azja Express" pojawi się na ekranach już we wrześniu. Polscy celebryci w nim występujący musieli pokazać, jak radzą sobie bez pieniędzy w biednych zakątkach naszej planety. Wśród nich była i Hanna Lis, która ostatnio poruszyła opinię publiczną opowieściami, jak teraz ledwo wiąże koniec z końcem, bo jako bezrobotna ma na utrzymaniu dwójkę dzieci i chorą mamę. Internauci zarzucali jej, że bawi się "biedą", aby wylansować swój nowy wizerunek.

- Nikt z nas nie pojechał do Azji bawić się w biedę, bo wcale nie jesteśmy bogaci - takimi słowy bronił Hanny Lis Łukasz Jemioł. Co ciekawe, w jego sklepie zwykła biała bluzka bez rękawów kosztuje 2500 złotych.

Zobacz: Hanna Lis zobaczyła biedę w Laosie, dlatego kupiła sobie buty!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: