ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Lis: Zostałam bez pieniędzy z dwójką dzieci i chorą mamą

Lis: Zostałam bez pieniędzy z dwójką dzieci i chorą mamą

12.08.2016, godz. 05:00
HANNA LIS_1PUBL
HANNA LIS foto:

Aż trudno w to uwierzyć, a jednak. Życie Hanny Lis (46 l.) nie jest usłane różami, jakby się mogło wydawać. Była gwiazda telewizji zdobyła się na dramatycznie szczere wyznanie: - Od stycznia nie zarabiam, a muszę zapewnić byt dzieciom i mamie.

Jest, a właściwie była, sławną i podziwianą przez wielu twarzą znanych programów telewizyjnych. Choć życie nigdy jej nie rozpieszczało. Najpierw, w 1998 r., bardzo przeżyła rozwód z pierwszym mężem, prawnikiem Robertem Smoktunowiczem (54 l.). Potem rozsypał się jej związek z biznesmenem Jackiem Koźmińskim. Została wtedy z dwiema dziś dorastającymi córkami - Julią (17 l.) i Anną (15 l.). Kiedy w 2007 r. wyszła za showmana Tomasza Lisa (50 l.), wydawało się, że wreszcie świat stoi przed nią otworem. Niestety, pech nie opuszczał pani Hanny. W styczniu tego roku straciła posadę w "Panoramie" w TVP 2 i zaczął się jej dramat życiowy. - Utrata pracy i środków do życia, bo wbrew temu, co się mówiło, nie dostałam żadnej odprawy, nie jest czymś szczególnie przyjemnym, gdy ma się na utrzymaniu dwoje dzieci i chorą mamę - wyznała w wywiadzie dla "Vivy".

Hanna podkreśla, że to właśnie problemy rodzinne sprawiły, że opuściła się w pracy. - Przez pierwsze dwa tygodnie słyszałam, że stan jest beznadziejny, więc żegnałam się z mamą kilka razy dziennie, za każdym razem, gdy opuszczałam OIOM. Byłam jednak tak wycieńczona, że spokojnie mogłabym zapomnieć, jak sama się nazywam. Być może powinnam wtedy zrezygnować z pracy na jakiś czas, ale po prostu nie stać mnie było na to, żeby nie pracować. - zapewnia Lis.

Dziś musiała nauczyć się nowego życia. Sama musi stawić czoło wszystkim problemom. - Nigdy nie byłam szczególnie rozrzutna, a teraz muszę być bardzo oszczędna, bo od stycznia nie zarabiam, a muszę zapewnić byt dzieciom i mamie - powtarza.

Jednak niedługo Hanna Lis będzie mogła popatrzeć na życie z większym optymizmem. Pomocną dłoń do prezenterki wyciągnął bowiem Edward Miszczak (61 l.), dyrektor programowy TVN. Wzięła udział w zapowiadanym jako hit jesieni show "Azja Express". Zgodziła się tam wystąpić za namową najbliższych - dzieci i mamy. Dostała również własny program podróżniczo-kulinarny, który niedługo będziemy mogli oglądać na antenie TVN Style.

Na razie Lis ładuje swoje akumulatory na greckiej wyspie Mykonos. Wypoczywa tam w zaufanym gronie przyjaciół - Joanny Przetakiewicz (49 l.) i Łukasza Jemioła (33 l.). Ma nadzieję, że wkrótce podły los się odmieni.

Zobacz także: Hanna Lis wróci do polityki? "Wolę gary"

Źródło: UWAGA! TVN/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: