ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Lubiczowa pije do dna

Lubiczowa pije do dna

01.02.2008, godz. 19:01
Agnieszka Kotulanka
foto: Brak agencji
Jak pić, to pić! Jednym haustem i do dna! Agnieszka Kotulanka (52 l.), czyli słynna elegancka pani doktorowa Krystyna Lubicz z "Klanu", wie, co to znaczy sobie chlapnąć dobrą kawę na orzeźwienie. Ale dlaczego tak łapczywie?

Wielką gwiazdę telewizyjnego tasiemca Agnieszkę Kotulankę podpatrzyliśmy ostatnio w eleganckim warszawskim lokalu na małej czarnej.

Aktorka, otulona w piękny płaszcz i ze starannie ułożoną fryzurą, doskonale się prezentowała. Nie od dziś wiadomo, że aktorka jest uosobieniem elegancji i dobrego smaku. I tylko jedno zepsuło starannie wypracowany wizerunek damy.

Artystka rzuciła się na podaną przez kelnerów kawę jak tygrys na małego króliczka. Ani myślała delektować się gorącym napojem, popijając go maleńkimi łyczkami. Zdecydowanym ruchem chwyciła filiżankę, odchyliła głowę do tyłu i jednym haustem wypiła całą jej zawartość. Do ostatniej kropli...

Aktorka Emilia Krakowska (68 l.) radzi

- Kawę pije się, używając tylko tych mięśni, które są do tego potrzebne. Wszelkie dodatkowe gesty nie są wskazane. Należy ją pić małymi łyczkami. Kawę powinno podawać się tylko w porcelanowej filiżance. Koniecznie podgrzanej!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: