ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Łukasz Jemioł z podejrzeniem malarii. Projektant przegrał z chorobą w Azja Express

Łukasz Jemioł z podejrzeniem malarii. Projektant przegrał z chorobą w Azja Express

26.10.2016, godz. 22:57
Azja Express odc. 8
Zdjęcia z 8. odcinka Azja Express foto: Agencja TVN/x-news

Łukasz Jemioł przegrał z chorobą i złym samopoczuciem. Podczas wyścigu w Azji projektant musiał zmierzyć się z 39-stopniową gorączką. Nie obyło się bez interwencji lekarza

Łukasz Jemioł i Hanna Lis odpadli z Azja Express po 8. odcinku. Wszystko przez chorobę projektanta. W trakcie podróży do Kambodży Łukasz Jemioł dostał wysokiej gorączki. Podróż w upale i stres związany z wykonywaniem zadań na czas były dodatkowym obciążeniem. Tuż przed metą para musiała zrezygnować z dalszego udziału w programie. Hanna wykazała się ogromnym wsparciem. Powiedziała Łukaszowi, że nie liczy się dla niej wyścig za wszelką cenę. Ekipa programu wezwała obsługę medyczną. Po wstępnych badaniach okazało się, że Łukasz Jemioł miał podejrzenie malarii. Projektant nie dotarł już na metę. Z uczestnikami Azja Express przed kamerami żegnała się jedynie Hanna Lis. Dziennikarka nie ukrywała żalu do Pascala, który ostatniego dnia wręczył im niemożliwe wręcz do wykonania zadanie - rozdysponowania wśród miejscowej ludności 15 butelek miejscowej whisky.

Zdjęcia i nagrania wideo z udziałem Łukasza Jemioła wykonane po zakończeniu programu świadczą o tym, że projektant wrócił do zdrowia. Potwierdza to również jego ostatni wpis na Instagramie.

ZOBACZ: Iza Miko u Wojewódzkiego zdradza, kto był największą świnią w Azja Express

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: