ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Łukasz Nowicki już po ślubie. Kim jest jego wybranka?

Łukasz Nowicki już po ślubie. Kim jest jego wybranka?

22.11.2016, godz. 17:27
Łukasz Nowicki
Nowicki podobno utrzymuje dobre relacje ze swoją byłą teściową, która nadal traktuje go jak syna, natomiast zdaniem Pudelka.pl nie przepada za nowym chłopakiem córki. Gdy Halina zdecydowała, że na premierę spektaklu Edith i Marlene zaprosi byłego męża, to właśnie mama zasugerowała jej, by obecnego partnera zaprosiła w innym terminie. foto: © AKPA

Łukasz Nowicki wziął cichy ślub za granicą! I to w nie byle jakim miejscu. Kim jest kobieta, z którą ożenił się prezenter "Pytania na śniadanie"?

Łukasz Nowicki wziął ślub. I to gdzie - na Bali! Jak informuje Plotek.pl, prezenter telewizji śniadaniowej sformalizował związek z Olgą Paszkowską. Związany jest z nią od 2 lat.

Olga Paszkowska jest właścicielką prywatnych żłobków oraz trenerką jogi. Związana jest jednak z aktorstwem - ukończyła Policealne Studium Aktorskie im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze im. Jaracza w Olsztynie. Występowała w Lubuskim Teatrze im. Kruczkowskiego w Zielonej Górze. Na szklanym ekranie mogliśmy zobaczyć ją m.in. w "Pierwszej miłości" czy "Na Wspólnej".

Gratulujemy!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: