ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy M jak miłość: Anna Mucha wraca na plan, Anna Dereszowska się oświadczy! Co czeka nas wiosną w M jak miłość?

M jak miłość: Anna Mucha wraca na plan, Anna Dereszowska się oświadczy! Co czeka nas wiosną w M jak miłość?

17.03.2011, godz. 11:36
Anna Mucha
foto: © AKPA

Scenarzyści "M jak miłość" zadbali o to, aby wiosną widzowie nie nudzili się przed telewizorami. Nie zabraknie nagłych zwrotów akcji oraz namiętnych wątków. Jedną z niespodzianek jest powrót Anny Muchy (31 l.) do serialu.

Akcję serialu na pewno ożywi decyzja Małgorzaty Kożuchowskiej o wycofaniu się z produkcji. Zresztą przyznali to sami producenci, zapowiadając w wydanym po jej decyzji oświadczeniu, że odejście Kożuchowskiej stało się "pozytywnym i ożywczym impulsem, otwierającym nowe możliwości rozwoju fabuły".

Grana przez Kożuchowską Hanka Mostowiak - czytamy w "Fakcie" - wróci do męża, ale nie wiadomo, na jak długo. Razem wyjadą w romantyczną podróż do Kanady. Czy dla Hanki będzie to wyjazd w jedną stronę? Tego nie udało się gazecie dowiedzieć. Podobno producenci wciąż nie zdecydowali, jak potoczy się wątek Hanki w związku z odejściem Kożuchowskiej. Wiadomo natomiast, że Hanka w końcu dowie się, kim jest Anna Gruszyńska (w tej roli Tamara Arciuch).

Patrz też: Anna Mucha i Marcel Sora szykują się do założenia rodziny ZDJĘCIA

Innym bohaterom - jak twierdzi "Fakt" - scenarzyści szykują miłosne uniesienia. Harmonia zapanuje w związku Marty Mostowiak (Dominika Ostałowska) i Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek). Niespodziewany finał będzie miał jeden ze wspólnych wieczorów Sandry (Anna Dereszowska) i Szymona (Grzegorz Małecki) - dziewczyna oświadczy się lekarzowi.

Największym zaskoczeniem będzie jednak powrót Anny Muchy do serialu. Grana przez nią Madzia Marszałek przyjedzie na kilka dni do Polski na ślub ojca. Po weselu odwiedzi byłego chłopaka Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) i spędzi z nim noc. Czy zostanie w serialu na dłużej? Zobaczymy wiosną w TVP 2.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: