ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maciej Nowak o sobie: "Babski król"

Maciej Nowak o sobie: "Babski król"

11.08.2016, godz. 09:49
Maciej Nowak
Maciej Nowak foto: AKPA

Maciej Nowak to barwna postać. Znakomity znawca teatru oraz surowy krytyk kulinarny i juror w programie Top Chef. Od lat nie kryje swojego homoseksualizmu, co w polskim show biznesie jest dość rzadkie. Jak wspomina okres szkolny?

Maciej Nowak słynie ze swojej bezpośredniości, charakterystycznej fryzury oraz niebanalnych kreacji. Jest znakomitym krytykiem teatralnym i kulinarnym. Szerszemu gronu jest znany dzięki udziałowi w programie Top Chef w roli jurora. Jak gwiazdor wspomina okres, w którym uczęszczał do szkoły?

- Zawsze byłem inny niż reszta chłopców, bo np. nie grałem w piłkę nożną i nie lubiłem WF-u, a odmienność jest zawsze tępiona - wspomina Nowak. - Ale dramatu nie było. Pamiętam, że jakaś pani użyła kiedyś w stosunku do mnie określenia "Maciek to babski król" i to była prawda, która zapowiadała to, co się miało wydarzyć potem, ale wówczas było jeszcze nieuświadomione i nienazwane - opowiada krytyk.

Chodzi oczywiście o odkrycie swojej seksualności, które nastąpiło w okresie szkoły średniej. - Dopiero w liceum zacząłem rozumieć, co się ze mną dzieje, odczuwać pewne napięcia, ale jeszcze bez konsumpcji. W tamtym czasie komuś takiemu jak ja, wydawało się, że jest jedynym pedałem na świecie - przypomina sobie gwiazdor. Na szczęście poradził sobie i szybko odnalazł się w społeczeństwie.

Zobacz: Wódeczka kolanko i spanko. Tak się bawi juror Top Chefa Maciej Nowak

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: