ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Maciej Stuhr o rządzie: "Rośnie we mnie bunt, wstyd"

Maciej Stuhr o rządzie: "Rośnie we mnie bunt, wstyd"

25.08.2016, godz. 09:44
Maciej Stuhr
foto: Fotomontaż SE.pl

Maciej Stuhr podpadł nowej władzy i jej zwolennikom podczas żartobliwego przemówienia, które wygłosił na gali Orły. Nic dziwnego, że kiedy słyszy o doniesieniach ze świata polityki, budzą się w nim negatywne emocje i potrzeba działania.

Syn Jerzego Stuhra od dawna jest atakowany. Zaczęło się od roli w filmie "Pokłosie", który mówił o antysemityzmie Polaków. Film nazwano "antypolskim", a Stuhr stał się wrogiem numer jeden. Nie przeszkadza mu to jednak ciągle grać w kolejnych filmach. Maciej Stuhr na początku roku pozwolił sobie ubrać w żart popularne pośród polskiej prawicy hasła. Okazało się, że niewinne żarty, w oczach niektórych były skandaliczne.

Zobacz: Stuhr ŻARTUJE z wypadku Dudy i Smoleńska na gali Orły 2016

Mimo wszystko, aktor nie zamierza mieszać się do polityki. Chociaż przyznaje, że obecna sytuacja polityczna napawa go obawą. - Rośnie we mnie straszny bunt, strach, niepokój - mówi w wywiadzie dla "Vivy", zapytany o rzeczywistość polityczną. Zarzeka się, że nie zamierza zostać aktywistą politycznym, ani afiszować się ze swoimi poglądami. - Natomiast z drugiej strony, rzeczywiście jak mnie coś wkurza, to czasem daję temu wyraz, chociażby w formie żartu - powiedział artysta. - Jeszcze raz powtórzę, rośnie we mnie bunt, wstyd - wyznaje Stuhr.

Zobacz: Maciej Stuhr o tolerancji: "Tylko otwarte na inność społeczeństwa mają szansę na rozwój"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: