ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maciej Zień szuka DARMOWYCH pracowników!

Maciej Zień szuka DARMOWYCH pracowników!

25.08.2016, godz. 12:19
Maciej Zień
foto: EAST NEWS

Michał Zień postanowił powrócić do świata mody. Po ostatnich aferach było o projektancie bardzo cicho. Żeby jednak odzyskać dawny blask, trzeba mieć nową kolekcję. Zień postanowił poszukać wykonawców nowych kreacji w sieci. Zapomniał jednak, że za pracę należy się zapłata!

Na facebookowych grupach, dla ludzi poszukujących pracy, pojawił się wpis dziewczyny podającej się za współpracownicę Macieja Zienia. Kontrowersyjny projektant zapadł się pod ziemię po ostatnich aferach w swojej firmie. Najwidoczniej wszystko zostało już wyjaśnione i Zień postanowił powrócić w wielkim stylu. Żeby jednak to zrobić, musi mieć nowe kreacje.

Wpis dziewczyny dotyczył właśnie pracy u Zienia. Niestety słynny projektant nie zamierza płacić przyszłym pracownikom! - Jestem asystentką Macieja Zienia i potrzebujemy osoób, które chciałyby pomóc przy haftowaniu - czytamy we wstępie ogłoszenia. - Umiejętności za duże nie są potrzebne, bo wszystkiego można nauczyć się na miejscu. Prace zaczęłyby się za około tydzień, potrwałyby do połowy września, w ramach pomocy, zostaną wystawione rekomendacje - czytamy w anonsie.

Co sądzicie o takiej formy płacy?

Zobacz: Czym zajmuje się mąż Macieja Zienia? [WIDEO]

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: