ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Madox jest ojcem sukcesu Michała Szpaka?

Madox jest ojcem sukcesu Michała Szpaka?

18.08.2016, godz. 12:44

Madox opowiedział Robertowi Patolecie o tym, co sądzi o swojej konkurencji - Michale Szpaku. - Przetarłem mu szlaki zanim pojawił się w mediach - stwierdził wokalista. Okazuje się, że obaj artyści bardzo się lubią i z chęcią wystąpiliby razem w duecie.

Madox opowiedział Robertowi Patolecie o tym, co sądzi o swojej konkurencji - Michale Szpaku. - Przetarłem mu szlaki zanim pojawił się w mediach - stwierdził wokalista. Dodał jednak, że to media nakręcały plotki jakoby byli ze sobą w konflikcie. Zapewnił, że prywatnie się lubią i właściwie z chęcią wystąpiłby z nim w duecie i na okładce magazynu, na której robią sobie makijaż i czeszą włosy.

Zobacz: Azja Express - najlepsze cytaty Rozenek z pierwszego odcinka

- Ja najpierw Michałowi przetarłem szlaki zanim pojawił się w mediach. Wizerunkowo i pod innymi względami. My się z Michałem prywatnie lubimy. A konflikt, który został nadmuchany był ściemą. Nie znaliśmy się w ogóle. To media podkręcały cały konflikt. - odpowiedział Madox, na pytanie czy to Szpak przetarł mu szlaki w mediach.

Dodał również, że nie rywalizuje z Michałem, bo obaj robią zupełnie inne rzeczy. Co więcej przyznał, że mylił się co do jego ostatniego hitu, który odniósł sukces, czego mu serdecznie pogratulował. Sam pod wpływem impulsu zgłosił się na Eurowizję 2016, ale nie przeszedł eliminacji.

Chcielibyście zobaczyć Madoxa i Michała Szpaka na scenie w duecie?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: