ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maffashion chwali się pięknym ciałem!

Maffashion chwali się pięknym ciałem!

20.07.2016, godz. 13:34
Maffashion
foto: © AKPA

Maffashion pochwaliła się zdjęciami, na których występuje tylko w kostiumie kąpielowym! Blogerka wygląda wspaniale, co nie uszło uwadze czujnych fanów.

Maffashion pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami w kostiumie kąpielowym. Blogerka wygląda oszałamiająco, nic dziwnego, że chwali się swoim pięknym ciałem. Fani są zachwyceni, ale niestety są i tacy, którzy dopatrują się ingerencji grafika w figurę Julii. Jak myślicie, słusznie? Naszym zdaniem zdjęcia wyglądają na oryginalne. Zresztą oceńcie sami.

- K... jaki photoshop, widać ze siatka balkonu jest wypukła na zewnątrz , bo taki jest design, a jak jesteście ślepi to trzeba było oglądać snapy gdzie było to widać zazdrośni frajerzy - znajdziemy pod jednym zdjęciem.

- Haha beka, ze to tylko dziewczyny gadają o tym photoshopie, co? Zazdrosne koleżanki na siłownie dupe robic, a nie siedzieć na niej i hejtowac. A wgl, pozdrawiam tych, co to poznali po "barierkach od balkonu". Tacy inteligentni? To ciekawie, skoro pasy na ulicy są takie jak powinny byc - proste. Gratuluje inteligencji laski - szybko biorą Maffashion w obronę inni.

Zobacz: Bilguun został pobity za to, że jst Mongołem

#swimsuit #swimwear @hm

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official) 2 Lip, 2016 o 10:30 PDT

#mood 801k

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official) 16 Lip, 2016 o 4:25 PDT

Źródło: Adrian Nychnerewicz
tagi: fit Maffashion
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: