ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maffashion zaręczona z Czarkiem Jóźwikiem! Zobacz, ich najpiękniejsze zdjęcia [GALERIA]

Maffashion zaręczona z Czarkiem Jóźwikiem! Zobacz, ich najpiękniejsze zdjęcia [GALERIA]

24.10.2016, godz. 09:51
Maffashion i Czarek Jóźwik
Czarek oświadczył się  ukochanej foto: Instagram

Maffashion i Czarek Jóźwiak zaręczeni! Jedna z najpopularniejszych blogerek przyjęła oświadczyny swojego partnera. Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwiak są razem od prawie dwóch lat. Maffashion o zaręczynach poinformowała na Snapie.

Maffashion zaręczona! Julia Kuczyńska, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko popularnej blogerki, przyjęła oświadczyny swojego partnera Czarka Jóźwiaka. Blogerka podzieliła się tą informacją z fanami na portalach społecznościowych. "Najszczęśliwsza na świecie" - napisała Kuczyńska na swoim Snapie. Informację o zaręczynach potwierdził przyjaciel, a zarazem fotograf blogerki, który umieścił zdjęcie zakochanych z podpisem "Narzeczeni. Brawo". Cezary Jóźwiak poprosił o rękę Julię Kuczyńską w Londynie. Do stolicy Wielkiej Brytanii blogerka wyjechała w ramach współpracy z marką Michael Kors. To właśnie tam brała udział w kolejnej sesji zdjęciowej. W Londynie towarzyszył jej Cezary, który postanowił wykorzystać sytuację.

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwiak są parą od prawie dwóch lat. Narodziny i rozwój ich związku mogliśmy śledzić na portalach społecznościowych.

ZOBACZ: Znana blogerka pokazuje PUPĘ! Gorąca fotka!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: