ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Magda Gessler MIAŻDŻY hejtera: "Znany jesteś z ROBIENIA LASEK konikom pony! Obciągaj!"

Magda Gessler MIAŻDŻY hejtera: "Znany jesteś z ROBIENIA LASEK konikom pony! Obciągaj!"

14.08.2016, godz. 20:34
Magda Gessler
foto: Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni/Facebook

Magda Gessler, najbardziej znana restauratorka w Polsce, słynie ze swojej bezpośredniości. Kiedy coś ją oburza nie kryje się z tym tylko od razu mówi co jej doskwiera. Dlatego z powodzeniem prowadzi Kuchenne rewolucje i to już kolejny rok! Zawsze w przypadku bardzo popularnych ludzi musi się znaleźć ktoś, kto zazdrości i próbuje umniejszyć sukcesu. Magda na szczęście umie radzić sobie z hejterami!

Magda Gessler podczas swoich podróży znowu odwiedziła Kanadę. Pochwaliła się swoim fanom na Facebooku, że obecnie przebywa w Ontario. Zamieściła zdjęcie, na którym z kuszącym uśmieszkiem spogląda w obiektyw aparatu. Zdjęcie cieszy się duża popularnością. Większość fanów zachwyca się swoją idolką. Niestety zawsze musi się trafić ktoś, kto z jakiegoś powodu jest niezadowolony. Zamiast zająć się czymś pożytecznym, marnuje czas pisząc obraźliwe komentarze w sieci. Na szczęście Gessler hejterzy nie straszni.

- Jak zwykle brzydka, gruba, uśmiechnięta i złośliwa. Szkoda tylko, że nie umie nawet ugotować wody na herbatę - napisał hejter po zdjęciem. Magda natychmiast przeszła do kontrataku. - (pisownia oryginalna) No to masz pozamiatane... Chętnie ugotuje cię wreszcie w pysznym rosole i podam na o biad takim
Jak ty ..., lekko niedogotowanych ludziom zwą i ch hejterami Moxesz być lekko niejadalny ale zrobię wszystko żebyś rosołu mi nie spieptzyl - czytamy w odpowiedzi.

Trafił się też drugi nienawistnik, który był o wiele bardziej chamski. - Pozdrowienia z UK. Jest pani najlepsza w tym, co robi - napisał wierny fan. Na tę pochwałę hejter użył naprawdę żenującego żartu. - Co, laskę? - spytał złośliwie. Gessler nie przebierała w słowach. - (pisownia oryginalna) Znany jestes z robienia lasek konikom pony...,, sa. zadowolone :) pozdrawiam mg ob ciągaj.... Aż będzie wiadereczko :: //// ręce posmarować gliceryna Dereczku - napisała Gessler, dodając na koniec szereg emotikonek ze zwierzątkami.

Przesadziła? A może postąpiła dobrze? Jak Wy byście zareagowali na takie obelgi?

Zobacz: Doda spotkała ZBOCZEŃCA! "Pan z opuszczonymi do kolan spodniami onanizuje się, patrząc mi głęboko w oczy... Mała rzecz, a cieszy!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: