ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Magda Gessler na wakacjach. Fani NIEZADOWOLENI. Co jej zarzucają?

Magda Gessler na wakacjach. Fani NIEZADOWOLENI. Co jej zarzucają?

21.07.2017, godz. 12:31
Magda Gessler
Magda Gessler ma kilka restauracji w Warszawie. foto: EAST NEWS

Gdy w Polsce rządzi deszczowy lipiec, Magda Gessler postanowiła zażyć słońca i wyjechać. Znana restauratorka poleciała wypocząć aż do Australii! W dalekiej podróży nie zapomina jednak o fanach i dzieli się z nimi swoimi wrażeniami. Właśnie opublikowała urocze zdjęcia w wypoczynku. Niestety, nie wszyscy jednak cieszą się razem z nią. Są i tacy, którzy wypominają jej, że powinna być teraz w Polsce.

Magda Gessler wyjechała na wakacje. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" wypoczywa w dalekiej Australii, nabiera sił do pracy i z pewnością poznaje nowe smaki. Na Facebooku dzieli się swoimi wrażeniami z podróży i wrzuca zdjęcia. Na jednym pozuje na tle opery w Sydney, znanej na całym świecie budowli przypominającej żagle, na innym uśmiecha się do fanów w towarzystwie uroczego misia koala. Ale nie wszyscy potrafią cieszyć się z wyjazdu Gessler.

Zobacz: Magda Gessler ma w domu gosposię

Część komentujących zwraca uwagę, że Magda Gessler powinna teraz być w Polsce i działać. Wprost oczekują od niej reakcji i komentarza w związku z tym, co teraz dzieje się w kraju - Polska się pali a Pani jako osoba znana nie zajęła żadnego stanowiska w tym czasie,a szkoda bo jest Pani mądrą i odważną kobietą;  W Polsce proszę Pani nie myślimy o wakacjach ani o urokami Sydney. Proszę Pani rzeczywiście zamiast się wypowiedzieć poważnie jako znana osoba...ustrój państwa się zmienia ataku na tle ślicznych krajobrazów u nas teraz jest inna atmosfera; Nigdy nie komentowałem Pani postów, chociaż jestem wiernym fanem, ale taka radość kiedy w Polsce wszystko się kończy.. ciężko pozostawić bez komentarza. Mimo wszystko dobrego.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: