ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Magda Gessler nawołuje kobiety do uznania wyższości mężczyzn

Magda Gessler nawołuje kobiety do uznania wyższości mężczyzn

21.09.2016, godz. 12:21
Magda Gessler
foto: Printscreen TVN/ player.pl

Magda Gessler przyznała, że nie wierzy w równouprawnienie i że kobiety powinny uznać wyższość mężczyzn. "Jeśli kobieta ma zdolnego, zaradnego męża, to po co chce jeszcze pracować? To głupota" - twierdzi.

Magda Gessler udzieliła wywiadu magazynowi "Grazia", w którym opowiedziała o swoim podejściu do związków i do miłości. Stwierdziła, że kobieta powinna dać się zdominować mężczyźnie. Co więcej, jeśli tego nie zrobi i będzie walczyć o swoje, związek na pewno się rozleci!

"Jeśli my nie będziemy szanowały mężczyzn, nie uznamy ich "wyższości", nawet jeśli jesteśmy mądrzejsze, jeśli on nie poczuje się pewnie, to mamy z głowy każdy związek" - powiedziała.

Doszła również do wniosku, że jeśli mężczyzna chce "udomowić" kobietę do tego stopnia, aby nie rozwijała się zawodowo, to nie ma w tym nic złego (jeśli obie strony akceptują taki stan rzeczy). "Ja nie wierzę w równouprawnienie. Jeśli kobieta ma zdolnego, zaradnego męża, to po co chce jeszcze pracować? To głupota. Mężczyźni czasem potrzebują prostych, zwyczajnych kobiet, które ich nie dominują" - powiedziała "Grazii".

A wy co sądzicie na ten temat? Równouprawnienie istnieje czy nie?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: