ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Magda Gessler obraża polskie kobiety po 40-tce?!

Magda Gessler obraża polskie kobiety po 40-tce?!

24.08.2016, godz. 11:12
Źródło: Paulina Koziejowska

Magda Gessler, znana z programów TVN takich jak Kuchenne rewolucji i Master Chef, już niedługo sprawdzi się w nowej roli. Niedawno została projektantką ubrań. Niebawem otworzy conceprt store, w którym kobiety będą mogły odkryć się na nowo. Czy polskim kobietom potrzeba takich miejsc?

Magda Gessler stworzyła niedawno serię wędlin sygnowanym jej nazwiskiem. Czas sprawdzić się w innej branży! Tym razem modowej. O nową pasję restauratorkę zapytała redaktorka tv.se.pl Paulina Koziejowska. Okazuje się, że oprócz sklepu z ubraniami, Gessler planuje otworzyć tak zwany concept store, czyli miejsce, w którym kobiety będą mogły zadbać o swój wygląd i swoje wnętrze. Restauratorka twierdzi, że jest to potrzebne wielu Polkom.

- Jak widzę zdjęcia kobiet w wieku 40 lat z krótkimi włosami a la biurwa, to mnie szlag trafia! - powiedziała nam Gessler. - Uważam, że to jest kastracja kobiety. Kobiety powinny mieć włosy, im dłuższe tym lepiej. Długie włosy po 40-tce odmładzają. Polki idą w taki kanon bardzo dla mnie jeszcze komunistyczny no i straszny - twierdzi restauratorka.

Zgadzacie się z jej zdaniem? Planujecie odwiedzić jej nowe miejsce?

Zobacz: Gessler usmażyła kotleta dla Włodarczyk!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: