ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Magda Gessler świętowała rocznicę związku! Było na bogato i z afrodyzjakami!

Magda Gessler świętowała rocznicę związku! Było na bogato i z afrodyzjakami!

02.10.2016, godz. 18:30
Magda Gessler
foto: printscreen Facebook

Magda Gessler świętowała 14. rocznicę związku z lekarzem Waldemarem. Podobno jego przylot do Warszawy był dla Magdy niespodzianką! Co zaplanował dla ukochanej?

Waldemar Kozerawski na stałe mieszka w Toronoto. Jednak przynajmniej raz w miesiącu widuje się z ukochaną. Oboje mają bardzo dużo obowiązków... Tym bardziej jego niespodziewany przylot do Warszawy był dla Gessler zaskoczeniem. Chirurg przyleciał, by świętować 14. rocznicę związku!

- Zaskoczył Magdę. Zupełnie się tego nie spodziewała. Przyleciał do Warszawy tylko na dwa dni. Weekend spędzili romantycznie. On specjalnie na tę okazję wynajął apartament w Bristolu, by Magda mogła oderwać się od ciężkiej pracy i domowych obowiązków. Wieczorami chodzili na romantyczne kolacje do Fukiera. Jadali też ukochane przez Magdę afrodyzjaki, tym razem były to kołduny zabajone w lubczyku - czytamy w Fakcie.

Na Facebooku Gessler znajdziemy zdjęcie z ukochanym. Magda Gessler i Kozerawski zakochali się w sobie jeszcze w młodości. Jednak nie mogli być razem - restauratorka szykowała się podobno wtedy do ślubu z pierwszym mężem. Odnaleźli się dopiero po latach.

Zobacz: Maja Ostaszewska protestuje pod Sejmem!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: