ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Magda i Mała z Warsaw Shore skończyły karierę blogerek! "Po co się kłócić o jakąś głupią stronę?"

Magda i Mała z Warsaw Shore skończyły karierę blogerek! "Po co się kłócić o jakąś głupią stronę?"

27.09.2016, godz. 10:28
Źródło: Super Express TV

Ekipa z Warszawy to nie tylko picie alkoholu, imprezowanie i seks z przypadkowymi ludźmi. To również kariery, które zostały oparte na udziale w programie. Dwie gwiazdy Warsaw Shore Magda i Mała Ania, jakiś czas temu postanowiły założyć bloga. Niestety ich marzenia o zostaniu internetowymi celebrytkami legły w gruzach. Był konflikt?

Uczestnicy Warsaw Shore wiedzą, że prędzej czy później program się skończy i przestaną zarabiać na imprezowaniu, seksie bez zobowiązań i piciu alkoholu. Dlatego poza planem show, rozkręcają własne interesy, aby zabezpieczyć się na przyszłość i wykorzystać tymczasową popularność. Magda i Mała Ania postanowiły pójść w ślady wielu słynnych blogerek i same założyły stronę internetową.

Niestety pomysł wziął w łeb. Od razu pojawiły się głosy, że dziewczyny się pokłóciły. Jak było naprawdę? Magda skomentowała sprawę dla naszej telewizji. - Ja ogólnie uważam, że jak coś robić, to raczej w pojedynkę - tłumaczy Magda. Okazuje się, że blog został zaniedbany, bo dziewczyny miały różne zdanie, co do kierunku jaki powinny obrać. - Bez sensu się kłócić o takie rzeczy - dodaje.

- My w żaden sposób nie pokłóciłyśmy się o to. Po prostu pewnego dnia przestałyśmy to robić i po prostu się skończyło, bo po co się kłócić o jakąś głupią stronę, tak? - wyjaśnia Magda. Smucicie się, że blog dziewczyn przestał istnieć?

Zobacz: Magda z Warsaw Shore o swojej CIĘŻKIEJ pracy: "My zapie*dalamy!"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: