ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Magda z Warsaw Shore o swojej przemianie: "Nie wymiotuję codziennie"

Magda z Warsaw Shore o swojej przemianie: "Nie wymiotuję codziennie"

02.09.2016, godz. 10:56
Źródło: Super Express TV

Magda z Warsaw Shore zapowiedziała przed letnią edycją Warsaw Shore Summer Camp 2, że widzowie będą mogli dostrzec odmienioną Magdę. - Nie wymiotuję codziennie. Bardziej chodzi o zabawę, musimy ludziom pokazać jak powinno się bawić - wyznała.

Od niedzieli 28. sierpnia MTV rozpoczęło emisję Warsaw Shore Summer Camp 2. Tym razem Ekipa z Warszawy udała się do Mielna, by nad Bałtykiem oddać się dzikiej zabawie do białego rana. Magda, która do tej pory dała się poznać jako osoba kłótliwa, zapowiedziała, że widzowie letniej edycji show będą mogli dostrzec zmianę w jej zachowaniu.

- Odmiana moja polega przede wszystkim na tym, że nie wymiotuję codziennie. Znaczy chodzi bardziej o zabawę. Wcześniej, niepotrzebnie skupiałam się na problemach uczestników, brałam w nich udział. Wszyscy się godzili, a ja w oczach widzów wyglądałam najgorzej, mimo tego, że chciałam dobrze. A w tym sezonie skupiłam się na tym, żeby dobrze się bawić, bo od tego jest ten program. Musimy ludziom pokazać jak powinno się bawić. - wyznała w rozmowie z Se.tv.

Magda przyznała, że nie jest kłótliwą osobą, a raczej staje w czyjejś obronie. Mama zawsze mówiła o niej, że jest adwokatem, który stara się pogodzić skonfliktowane osoby.

Oglądaliście pierwszy odcinek Warsaw Shore Summer Camp 2?

Zobacz: Chcesz wystąpić w spocie TVN? Masz szansę!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: