ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Magdalena Cielecka zaplanowała swoją przyszłość: Trafię do domu spokojnej starości

Magdalena Cielecka zaplanowała swoją przyszłość: Trafię do domu spokojnej starości

25.07.2016, godz. 04:00
Trafię do domu spokojnej starości
Trafię do domu spokojnej starości foto: AKPA

Jest piękna i zdolna, ale nie ma szczęścia w miłości. Magdalena Cielecka (44 l.), która wiele razy zawiodła się na mężczyznach, ma smutną wizję swojej przyszłości. Jest przygotowana na to, że na starość może trafić do domu opieki dla aktorów w podwarszawskim Skolimowie.

Magdalena ma za sobą kilka burzliwych związków, m.in. z Andrzejem Chyrą (52 l.) i Łukaszem Garlickim (39 l.), którzy bardziej niż piękną aktorkę lubili swój hulaszczy tryb życia. Choć teraz Cielecka związana jest z przystojnym podróżnikiem, nadal nie zdecydowała się na zalegalizowanie związku. Nic dziwnego, że gwiazda nie ma zbyt kolorowej wizji swojej przyszłości.

- Kiedy myślę o starości, coraz częściej wyobrażam sobie siebie poza Polską. A jak będę sama, to Skolimów - mówi szczerze. Aktorka nie doczekała się też dziecka. Gdy jest o nie pytana, załamuje się.

- To nie tylko jest nieeleganckie, ale zwyczajnie okrutne. Jak można zadawać komuś takie pytanie, jeśli nie wiemy, dlaczego nie ma dziecka? Może on jest właśnie zrozpaczony, że go nie ma. Albo że nie ma partnera - wyznaje Cielecka.

Zobacz: Reakcja Magdaleny Cieleckiej na pytania o dzieci: To okrutne!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: