ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maja Bohosiewicz chwali się ciałem po ciąży. "A niech cię tłuszcz zaleje!"

Maja Bohosiewicz chwali się ciałem po ciąży. "A niech cię tłuszcz zaleje!"

27.09.2016, godz. 11:11
Bohosiewicz po ciązy
foto: Maja Bohosiewicz/Instagram

Maja Bohosiewicz niedawno urodziła swoje pierwsze dziecko. Mimo, że jest świeża w bycia mamą, potrafi rozporządzić swoim dniem tak, że ma czas na opiekę nad maleństwem, interakcję z fanami, a nawet na ćwiczenia, dzięki którym jej ciało wróciło po ciązy do normy!

Maja Bohosiewicz kilkanaście tygodni temu powiła swoje pierwsze dziecko. Doskonale przygotowała się do nowej roli, bo ma na wszystko czas i nie jest umęczona zajmowaniem się maleństwem. Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Maję na huśtawce w samym bikini. Trzeba przyznać, że ten widok robi wrażenie!

Fani zazdroszczą idolce sylwetki nastolatki. - A niech cię tłuszcz zaleje - piszą jedni. - Maja, ty byłaś w ciąży???!!!! - dopytują inni. - I przyznawaj się jaka surogatka za Ciebie rodziła - zarzucają kolejni! Nic dziwnego, że Maja ma taką sylwetkę, w końcu słynie ze sportowego trybu życia. Ćwiczyła nawet będąć w ciąży!

DAJCIE MNIE JAKIEŚ WAKACJE! #tbt

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) 24 Wrz, 2016 o 1:50 PDT

Okazuje się jednak, że nawet ona może się zmęczyć. - DAJCIE MNIE JAKIEŚ WAKACJE! - podpisała zdjęcie Bohosiewicz. Czyżby fotka zamieszcozna przez aktorkę pochodziła sprzed roku? Jak myślicie?

Zobacz: Maja Bohosiewicz nie chciała zostać 'twarzą' wibratorów

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: