ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Maja Bohosiewicz nudzi się, gdy jej dziecko idzie spać. Co wtedy robi? [WIDEO]

Maja Bohosiewicz nudzi się, gdy jej dziecko idzie spać. Co wtedy robi? [WIDEO]

31.08.2016, godz. 11:19
Maja Bohosiewicz
foto: Maja Bohosiewicz/Instagram

Maja Bohosiewicz, młodsza siostra Soni, niedawno została po raz pierwszy mamą! Okazuje się, że aktorka nie ma problemów typowych dla początkujących matek. Zamiast narzekać na ciągłe płacze i nieprzespane noce, gwiazda... nudzi się!

Maja Bohosiewicz to nietypowa matka. Dała temu wyraz, zanim jeszcze urodziła swoje pierwsze dziecko. Okazuje się, że jak na nowicjuszkę, radzi sobie bardzo dobrze. Jej jedynym problemem z maluszkiem jest to, że szybko zasypia, a gwiazda nie ma co robić! Na Instagramie aktorki pojawiło się zabawne wideo na ten temat.

Co w wolnym czasie robi Sonia? - Moje dziecko śpi od godziny 19, i ja tak bardzo nie wiem co ze sobą zrobić, że obejrzałam wszystkie snapy Jessicki Mercedes - żali się aktorka. Wykonuje też gest strzelenia sobie w głowę z pistoletu. Co jeszcze udało się zrobić Bohosiewicz? - Już nawet odkurzyłam. I nauczyłam zrobić Lisię "siad"! - relacjonuje aktorkę. Pokazała też jak jej piesek wykonuje nowo poznaną sztuczkę.

Mama taka sama ... #możeobudzić? #nudnomi #instamatka #bardzonieperfekcyjna #doglover

Film zamieszczony przez użytkownika Maja Bohosiewicz (@majabohosiewicz) 29 Sie, 2016 o 12:50 PDT

Sonia zamieściła też nagranie, na którym wyjaśnia wszystkim mamom, co można robić z dzieckiem, które znajduje się w chuście przywiązanej do ciała.

Jak podobają się Wam nagrania Bohosiewicz? Dobra z niej mama?

Zobacz: Maja Bohosiewicz pokazała brzuszek po ciąży. Robi wrażenie!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: