ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Majdan i Rozenek: romantyczny wyjazd tylko we dwoje! Radek już planuje wakacje!

Majdan i Rozenek: romantyczny wyjazd tylko we dwoje! Radek już planuje wakacje!

20.12.2013, godz. 09:58
Małgorzata Rozenek
W krótszych sukniach można ładnie wyeksponować nogi! foto:

Radek Majdan ponoć nie odpuszcza! Chociaż Małgorzata Rozenek nie chce się z nim spotykać, on cały czas walczy... Fakt.pl dowiedział się, że były mąż Dody zaproponował Perfekcyjnej Pani Domu romantyczny wyjazd, tylko we dwoje!

Nie wiadomo, czy Radek Majdan coś wskóra, a jego propozycja zostanie przyjęta. Ponoć Małgorzata Rozenek nie chciałaby wyjechać na zagraniczne wakacje z piłkarzem, bo to wiązałoby się z zostawieniem dzieci. A synowie są teraz dla niej najważniejsi! W tym roku ich mama była bardzo zajęta: rozwód, program w telewizji, wywiady, spotkania, czerwone dywany. Nic dziwnego, że Małgorzata Rozenek nie chce się rozstawać z chłopcami i każdą wolną chwilę planuje poświecić właśnie dzieciom.

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radek Majdan tęsknią za sobą! Będą razem?

Jednak Radek nie powinien się załamywać. Przecież za pasem ferie zimowe, a te chłopcy mają spędzić w towarzystwie taty Jacka Rozenka, pisze Fakt.pl. Podobno temat wspólnych wakacji Małgorzaty i Radka nie jest jeszcze zakończony i para ma wrócić do rozmowy. Póki co Radek musi uzbroić się w cierpliwość.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: