ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Majdan o Rozenek: Potrafi być jak nastolatka

Majdan o Rozenek: Potrafi być jak nastolatka

18.08.2016, godz. 15:32
Źródło: Paulina Koziejowska

Radosław Majdan uwielbia w Małgosi wiele cech. - Jest damą, ale potrafi być jak nastolatka - zdradził w rozmowie z SE TV. Co jeszcze powiedział o swojej narzeczonej? Sprawdź co rozczula Perfekcyjną Panią Domu w zachowaniu ukochanego.

Radek Majdan i Małgorzata Rozenek w rozmowie z Pauliną Koziejowską zdradzili, jakie cechy najbardziej cenią u siebie. Okazuje się, że były piłkarz jest opanowany i ma świetną orientację w terenie.

- Zdecydowanie Radosław ma ogromny talent topograficzny, którego mi brakuje. Ja nie wiem nigdy, czy mam pójść, w prawo czy w lewo, mylą mi się strony, muszę nad tym chwilę pomyśleć. Radosław oprócz tego jest osobą, która nadaje wszystkiemu spokój. A on potrafi stonować moje emocje. No i oczywiście jest kochany. - powiedziała pełna zachwytu Rozenek.

A czym Perfekcyjna Pani Domu imponuje swojemu narzeczonemu? Okazuje się, że były piłkarz bardzo ceni u niej pogodę ducha i optymizmy. Mimo że na planie nowego programu "Azja Express" panowały trudne warunki, Rozenek nie poddała się i z uśmiechem na ustach żartowała z każdej niedogodności.

- Były to trudne warunki, ale nie powodowaliśmy negatywnych nastrojów. Mimo trudu widziałem w niej pozytywną energię. Małgosia jest damą, ale potrafi zachować się jak nastolatka. W programie będziemy widzieli szaloną Małgorzatę, która krzyczy i walczy. - zdradził Majdan.

Zobacz: Rolnik szuka żony 3 - kiedy pierwszy odcinek nowej serii?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: